2013 Schwan's USA CUP Weeklong

JUL 16 2013 – JUL 20 2013 · Central Time (US & Canada)

A Playoff

Bye 1
1 Euro FC Rag 14G1540 MN
Game 2
8 Hayward Hur 14G0098 WI 0
9 Blaine Infe 14G0282 MN 5
A3
FRI JUL 19 @ 11:00a
Game 3
4 Valley Unit 14G0808 MN 3
13 CRSA Surge 14G0650 MN 0
A4
FRI JUL 19 @ 11:00a
Game 4
5 NLS Thunder 14G1596 MN 2
12 Centennial 14G1670 MN 0
C1
FRI JUL 19 @ 11:00a
Bye 5
2 EPSC Infern 14G1470 MN
Game 6
7 NW Kickers 14G1712 MN 3
10 Golden Vall 14G0352 MN 1
C2
FRI JUL 19 @ 11:00a
Game 7
3 Keliix Intr 14G0504 MN 2
14 Delta Coast 14G0802 BC 3
D1
FRI JUL 19 @ 11:00a
Game 8
6 Blackfire H 14G0935 MO 1
11 MTA 99w Whi 14G1129 MN 2
D2
FRI JUL 19 @ 11:00a
Game 9
Euro FC Rag 14G1540 MN 0
Blaine Infe 14G0282 MN 1
C1
FRI JUL 19 @ 7:00p
Game 10
Valley Unit 14G0808 MN 0
NLS Thunder 14G1596 MN 1
C2
FRI JUL 19 @ 7:00p
Game 11
EPSC Infern 14G1470 MN 4
NW Kickers 14G1712 MN 0
D1
FRI JUL 19 @ 7:00p
Game 12
Delta Coast 14G0802 BC 2
MTA 99w Whi 14G1129 MN 1
D2
FRI JUL 19 @ 7:00p
Game 13
Blaine Infe 14G0282 MN 1
NLS Thunder 14G1596 MN 5
L1
SAT JUL 20 @ 7:00a
Game 14
EPSC Infern 14G1470 MN 0
Delta Coast 14G0802 BC 2
L2
SAT JUL 20 @ 7:00a
Championship
Game 15
NLS Thunder 14G1596 MN 0
Delta Coast 14G0802 BC 3
C2
SAT JUL 20 @ 3:00p

B Playoff

Bye 1
1 Aurora Hori 14G0926 SK
Game 2
8 Valley Unit 14G0594 MN 2
9 Blaine Blaz 14G1762 MN 1
M2
FRI JUL 19 @ 11:00a
Game 3
4 Two Harbors 14G1403 MN 2
13 NLS Rage 14G1687 MN 0
A4
FRI JUL 19 @ 9:00a
Game 4
5 New Prague 14G0951 MN 6
12 Centennial 14G1352 MN 0
A3
FRI JUL 19 @ 9:00a
Bye 5
2 Keliix Intr 14G0610 MN
Game 6
7 Brainerd Bl 14G1178 MN 8
10 Rebels Faul 14G1117 MN 1
U3
FRI JUL 19 @ 11:00a
Bye 7
3 Mpls United 14G1518 MN
Game 8
6 Shakopee Sa 14G0524 MN 3
11 Euro FC Fur 14G1694 MN 0
M1
FRI JUL 19 @ 11:00a
Game 9
Aurora Hori 14G0926 SK 1
Valley Unit 14G0594 MN 0
D5
FRI JUL 19 @ 7:00p
Game 10
Two Harbors 14G1403 MN 1
New Prague 14G0951 MN 2
E1
FRI JUL 19 @ 7:00p
Game 11
Keliix Intr 14G0610 MN 1
Brainerd Bl 14G1178 MN 3
I2
FRI JUL 19 @ 7:00p
Game 12
Mpls United 14G1518 MN 1
Shakopee Sa 14G0524 MN 11
I4
FRI JUL 19 @ 7:00p
Game 13
Aurora Hori 14G0926 SK 2
New Prague 14G0951 MN 1
L3
SAT JUL 20 @ 7:00a
Game 14
Brainerd Bl 14G1178 MN 4
Shakopee Sa 14G0524 MN 3
L4
SAT JUL 20 @ 7:00a
Championship
Game 15
Aurora Hori 14G0926 SK 1
Brainerd Bl 14G1178 MN 4