2017 Woodbury Fall Classic

Oct 13 2017 – Oct 15 2017 · CDT

Friday, October 13

G Time Location Flight & Stage Away Team Home Team
7 6:00 pm HSC Blue 1 2005 Girls C3 , Pool Play WSC 2005G C3 0 Hudson Raiders U13 girls 3
5 6:00 pm HSC Blue 4 2005 Boys C1 , Pool Play WSC 2005B C1 2 MUS13BC101 1
3 6:00 pm HSC Blue 5A 2007 Girls C1 , Pool Play WSC Academy Blue 2 Sporting St. Croix 07 Girls Academy 6
9 6:00 pm HSC Blue 5B 2007 Girls C2 , Pool Play WSC Academy White 2 BHK 2007 G C2 0
2 7:15 pm HSC Blue 1 2004 Boys C2 , Pool Play WSC 2004B C2 9 Eagan Wave U14 - Spehn 0
2 7:15 pm HSC Blue 4 2004 Girls C3 , Pool Play WSC 2004GC3 Gold 2 JOTP 1

Saturday, October 14

G Time Location Flight & Stage Away Team Home Team
3 8:00 am Courtly 1 2004 Girls C1 , Pool Play WSC 2004G C1 0 DASC Chelsea 1 2
7 8:00 am Courtly 2 2004 Girls C1 , Pool Play Hudson Strykers 3 CVSC 2004G 3
43 8:00 am Fieldhouse East 2006 Girls C1 , Pool Play BHK 2006 G C1 2 Eclipse Select Girls 06 4
2 8:00 am Fieldhouse West 2007 Girls C3 , Pool Play WSC Girls 2007 C3 1 HFC Girls 2007 C3 5
68 8:00 am Gold 27 2004 Girls C2 , Pool Play BHK 2004 G C2 0 TC Storm U14G 4
2 8:00 am HSC Blue 1 2005 Boys C1 , Pool Play Prior Lake U13 Boys 0 FMU 05B 2
2 8:00 am HSC Blue 4 2003 Girls C1 , Pool Play White bear U-14 shock 1 DASC U15 Girls 10
6 8:00 am HSC Blue 5A 2006 Boys C1 , Pool Play WSC U12 Academy Blue 3 JOTP 5
11 8:00 am HSC Blue 5B 2007 Boys C2 , Pool Play WSC 2007 C2 Black 0 CVSC 2007B 5
3 8:00 am HSC Green 17 2003 Girls , Pool Play North East United 0 DASC U15 Girls I 4
5 8:00 am HSC Green 18 2004 Boys C2 , Pool Play JOTP 0 DASC U14 Fusion 3
5 8:00 am HSC Green 19 2003 Girls , Pool Play WSC 03 Girls 0 FMU 03/04G 1
39 8:00 am OJIB 1 2008 Boys Gold , Friendly Games WSC U10 Academy White TC Storm U10B
17 8:00 am OJIB 2 2008 Girls Maroon , Friendly Games WSC 2008G Maroon 2 North East United
27 8:00 am OJIB 3 2009 Boys Maroon , Friendly Games 09 Boys Fusion Academy 1 Minneapolis United U9 Boys Maroon
2 8:00 am OJIB 4 2009 Girls Maroon , Friendly Games Fusion 09 Girls Academy 1 WSC 2009G Maroon
9 8:00 am RED 21 2005 Boys C2 , Pool Play River Falls Soccer U13 Boys 4 BHK 2005 B C2 2
38 8:00 am RED 22A 2008 Boys Gold , Friendly Games WSC U10 Academy Blanco Minneapolis United Boys U10 Gold 1
44 8:00 am RED 22B 2008 Boys Gold , Friendly Games Sporting St. Croix U10 Fargo Jaguars
35 8:00 am RED 22C 2008 Girls Gold , Friendly Games West Fargo U10G White East Ridge 08G Raptors
11 8:00 am RED 23A 2006 Boys C2 , Pool Play MAH Boys U12 Academy Select C2 7 BU12 Eagan Smith 0
9 8:00 am RED 23B 2006 Boys C2 , Pool Play WSC 2006B C2 Lefebvre 5 TC Storm U12B 3
3 8:00 am RED 24 2005 Boys C2 , Pool Play WSC 2005 Boys C2 1 JOTP 3
4 8:00 am RED 25A 2006 Boys C2 , Pool Play VYSA U12 Boys de la Rosa 2 Seahawks U12BC-2 4
2 8:00 am RED 25B 2006 Boys C2 , Pool Play WSC U12 Academy White 4 C.D. Lobos U12 C2 3
67 8:00 am RED 26 2008 Girls Gold , Friendly Games Tonka Tacos U10 Girls TC Storm U10G
1 8:00 am Valley Crossing 1 2006 Girls C2 , Pool Play Hudson U12 Mitchell 0 DASC 2006/U12G Loons 2 3
7 8:00 am Valley Crossing 2 2006 Girls C2 , Pool Play North Metro Blizzard 1 FMU U12G 7
28 8:00 am Valley Crossing 5 2006 Girls C2 , Pool Play Hudson Raiders 2 TC Storm U12G Black 3
1 8:00 am Valley Crossing 6 2006 Girls C3 , Pool Play CVSC 2006G White 1 WSC Academy Black 2
9 8:00 am WHS TURF 2005 Girls C2 , Pool Play WSC 2005 Girls C2 - Zimmer 0 FMU U13G 1
1 8:00 am Woodlane 2005 Girls C3 , Pool Play MU U13 GC301 3 HFC Girls Brady 3
36 9:00 am OJIB 1 2008 Boys Gold , Friendly Games Keliix 9/10 Green Force Soccer Club - O'Brien
40 9:00 am OJIB 2 2008 Boys Gold , Friendly Games PVU 08 Boys Silver NOSC Blast U10B
41 9:00 am OJIB 3 2008 Boys Gold , Friendly Games PVU 08Boys Grey FMU U10B
43 9:00 am OJIB 4 2008 Boys Gold , Friendly Games PVU 08Boys White VYSA U10 Boys
35 9:00 am OJIB 5 2008 Boys Gold , Friendly Games Keliix 9/10 Yellow Lakes United U10 Boys Gold
34 9:00 am RED 22A 2008 Boys Gold , Friendly Games WBSC Academy Black West Fargo U10B
45 9:00 am RED 22B 2008 Boys Gold , Friendly Games WSC 2008B Gold United Euro FC U10-1 Boys
37 9:00 am RED 22C 2008 Boys Gold , Friendly Games CCU Boys B Minneapolis United U10 Gold 2
42 9:00 am RED 26 2008 Girls Gold , Friendly Games Keliix-Intra WSC 2008G Gold
18 9:10 am Fieldhouse East 2006 Girls C1 , Pool Play PRL U12 Storm 0 CC United U12 C1 Girls 3
10 9:10 am Fieldhouse West 2006 Girls C1 , Pool Play WSC Academy Blue 3 SSA U12C1--Lutz 2
4 9:10 am HSC Blue 5A 2007 Girls C1 , Pool Play North Metro 2007G 1 Mankato United 11U C1 0
7 9:10 am HSC Blue 5B 2006 Boys C1 , Pool Play FMU U12B Blue 4 BYSC U12 C1 0
9 9:10 am RED 23A 2007 Boys C2 , Pool Play PLSC U11/12B Blue B 2 Maplebrook Turner 3
4 9:10 am RED 23B 2007 Boys C2 , Pool Play Rev U10 Academy Black 4 Keliix U11 B2 3
2 9:10 am RED 25A 2007 Boys C2 , Pool Play Lakes United Thunderhawks 4 BHK 2007 B C2 0
12 9:10 am RED 25B 2006 Girls C3 , Pool Play U12 Janes 3 Euro FC U12 Girls 0
6 9:10 am Valley Crossing 1 2006 Girls C2 , Pool Play WBSC 06G C2 02 0 Lakeville GU12 3
12 9:10 am Valley Crossing 2 2006 Girls C2 , Pool Play WSC 2006G C2 3 Strikers 2
2 9:10 am Valley Crossing 5 2007 Girls C1 , Pool Play WSC Academy Blue 1 FMU U11G Blue 0
9 9:10 am Valley Crossing 6 2006 Girls C3 , Pool Play KMYSA U12 Girls 3 PRL U12 C 1
2 9:30 am Courtly 1 2004 Boys C1 , Pool Play U14 Boys C1- Shakopee 3 Force Soccer Club - Team Haro 3
12 9:30 am Courtly 2 2004 Boys C1 , Pool Play Team Kenya 6 Minneapolis United Powell 1
71 9:30 am Gold 27 2004 Girls C2 , Pool Play DASC Chelsea 2 0 BVU GU14 Edgren 4
5 9:30 am HSC Blue 1 2005 Girls C1 , Pool Play Force 3 BVU 13G-Anderson 6
6 9:30 am HSC Blue 4 2005 Girls C2 , Pool Play WBL Strikers 3 Tonka/Morgan U13 Girls 0
6 9:30 am HSC Green 17 2003 Girls C1 , Pool Play Sporting St. Croix 03 Academy 6 Storm 0
7 9:30 am HSC Green 18 2004 Boys C2 , Pool Play Boys U14 04 Boys Regional Elite 1 2 CVSC 2004B 3
12 9:30 am HSC Green 19 2004 Boys C2 , Pool Play REV/EVAA Lightning 0 Euro FC U14 Boys 0
10 9:30 am RED 21 2005 Boys C2 , Pool Play Euro FC U13 Boys 1 ECU 13U WHITE 0
12 9:30 am RED 24 2005 Girls C3 , Pool Play REV/EVAA Lightning 4 North Metro - 2005 G13 C3 1
1 9:30 am WHS TURF 2005 Girls C2 , Pool Play Eau Claire United-GU13C2Cash 0 CVSC 2005G 1
6 9:30 am Woodlane 2005 Girls C3 , Pool Play Euro FC U13 Girls 1 Tonka Red - Pietrafitta 1
38 10:00 am OJIB 1 2008 Girls Gold , Friendly Games PLSC U10 CHAMPIONS PVU 08Girls White
39 10:00 am OJIB 2 2008 Girls Gold , Friendly Games GU10-LKV-Wilson PVU 08Girls Silver
68 10:00 am OJIB 3 2008 Girls Gold , Friendly Games Eclipse Select 08 Girls West Fargo U10G Green
41 10:00 am OJIB 4 2008 Girls Gold , Friendly Games LKV-GU10-Gold-02 FMU U10G
19 10:00 am OJIB 5 2009 Boys Maroon , Friendly Games VYSA U10 Coed Fusion Academy 2
33 10:00 am RED 22A 2008 Boys Gold , Friendly Games WBL Orange Crush U10 Mankato Gold
42 10:00 am RED 22B 2008 Boys Gold , Friendly Games PVU 08Boys Black Shakopee Gold 1
34 10:00 am RED 22C 2008 Girls Gold , Friendly Games EAGGIRLSU10 CCU Girls B
37 10:00 am RED 26 2008 Girls Gold , Friendly Games Fusion 08 Girls Navy 1 NOSC Blast U10G
4 10:20 am Fieldhouse East 2007 Girls C3 , Pool Play Mahtomedi Girls U11 C3 White 0 EWSC GU11C3-MYSA-Mudek 1
42 10:20 am Fieldhouse West 2006 Girls C1 , Pool Play North Metro Academy 2006 1 EPSC U12 Girls National-Synergy 1
12 10:20 am HSC Blue 5A 2006 Boys C1 , Pool Play WBSC FURIA! 1 Prior Lake U12 Boys Blue A 3
1 10:20 am HSC Blue 5B 2007 Girls C2 , Pool Play Lakevill Soccer Club Girls U11 Team 2 2 EWSC GU11 WILLY 1
6 10:20 am RED 23A 2007 Girls C2 , Pool Play WSC 2007G C2 2 MU GU11C201 3
11 10:20 am RED 23B 2007 Girls C2 , Pool Play WSC Academy White 1 FMU U11G Grey 1
1 10:20 am RED 25A 2007 Boys C3 , Pool Play MU U11BC301 1 Euro FC 11-2 Boys 0
5 10:20 am RED 25B 2007 Boys C3 , Pool Play Fusion 07 Boys Lime 0 Eagan Wave BU11-C3 3
13 10:20 am Valley Crossing 1 2006 Girls C2 , Pool Play Eau Claire United U12G Lightning Bolts 1 CVSC 2006G Blue 3
18 10:20 am Valley Crossing 2 2006 Girls C2 , Pool Play PRL U12 Academy White B 0 MUGU12C202-Carter/Navarre 0
5 10:20 am Valley Crossing 5 2006 Girls C3 , Pool Play DASC 2006/U12G Loons 3 4 WSC Girls 2006 C3 0
8 10:20 am Valley Crossing 6 2007 Girls C2 , Pool Play Keliix U11 Girls 1 BHK 2007 G C2 1
1 11:00 am Courtly 1 2004 Girls C1 , Pool Play FIRE SC 0 DASC Chelsea 1 3
9 11:00 am Courtly 2 2004 Girls C1 , Pool Play Tonka/Fusion Elite 04 Girls 8 CVSC 2004G 0
8 11:00 am Gold 27 2005 Girls C2 , Pool Play North Metro U13 C2 0 FMU U13G 8
6 11:00 am HSC Blue 1 2005 Boys C1 , Pool Play WSC 2005B C1 4 Prior Lake U13 Boys 1
11 11:00 am HSC Blue 4 2005 Girls C2 , Pool Play WSC 2005 Girls C2 - Zimmer 3 Keliix Intra 1
64 11:00 am HSC Green 17 2004 Girls C2 , Pool Play Red Cedar 14U C2 0 Eau Claire United U14 Girls 2
4 11:00 am HSC Green 18 2004 Girls C2 , Pool Play Force Soccer Club-Fabozzi/Rude 0 Tonka United SA 04 Girls White 5
7 11:00 am OJIB 1 2008 Boys Maroon , Friendly Games WBSC Academy Orange WSC 2008B Maroon 1
12 11:00 am OJIB 2 2008 Boys Maroon , Friendly Games PRL U10 Warriors LAKEVILLE SC 08 BOYS TEAM 01 (MN
13 11:00 am OJIB 3 2008 Boys Maroon , Friendly Games EPSC08BoysRed WSC U10 Academy Black
18 11:00 am OJIB 4 2008 Boys Maroon , Friendly Games ECU 08B-Mitchell Waconia U10 Boys Maroon
1 11:00 am OJIB 5 2008 Girls Maroon , Friendly Games PLSC U10 FORCA MAH Girls U10 Maroon
1 11:00 am RED 22A 2008 Boys Maroon , Friendly Games PVU Boys Blue CCU Boys A
6 11:00 am RED 22B 2008 Boys Maroon , Friendly Games PLSC Boys U10 White A EAG BU10 Maroon -Noll
46 11:00 am RED 22C 2008 Girls Gold , Friendly Games WSC 2008G Gold West Fargo U10G White
4 11:00 am RED 24 2005 Boys C2 , Pool Play RYSA U13 C201 2 ECU 13U RED 1
44 11:00 am RED 26 2008 Girls Gold , Friendly Games CCU Girls C-1 Euro FC U10 Girls
5 11:00 am Woodlane 2004 Girls C3 , Pool Play REV/EVAA Lightning 6 White Bear Lake G14 C3 0
1 11:30 am Fieldhouse East 2007 Girls C3 , Pool Play WBL Force 0 HFC Girls 2007 C3 2
11 11:30 am Fieldhouse West 2006 Boys C3 , Pool Play Domination 0 Mankato United 1
5 11:30 am HSC Blue 5A 2006 Boys C1 , Pool Play WSC U12 Academy Blue 1 CR United Strikers 2
10 11:30 am HSC Blue 5B 2007 Boys C2 , Pool Play Euro FC U11-1 Boys 1 CVSC 2007B 2
10 11:30 am RED 23A 2006 Boys C2 , Pool Play Euro FC U12 Boys 5 BU12 Eagan Smith 0
7 11:30 am RED 23B 2006 Boys C2 , Pool Play TC Storm U12B 2 PIZM U12 Boys 5
6 11:30 am RED 25A 2006 Boys C2 , Pool Play White Bear U12 C2 2 VYSA U12 Boys de la Rosa 4
1 11:30 am RED 25B 2006 Boys C2 , Pool Play FMU U12B Grey 2 C.D. Lobos U12 C2 3
8 11:30 am Valley Crossing 1 2006 Boys C3 , Pool Play KMYSA U12 Boys 3 NSSA U12 C3 Thunder 3
32 11:30 am Valley Crossing 2 2006 Boys C3 , Pool Play Crow River 4 Mpls United U12 C3 0
27 11:30 am Valley Crossing 5 2006 Boys C3 , Pool Play WSC U12 Academy Blanco 2 VYSA U12 Boys Wagner 5
3 11:30 am Valley Crossing 6 2006 Girls C3 , Pool Play West Fargo U12G 1 CVSC 2006G White 3
49 12:00 pm OJIB 1 2008 Boys Gold , Friendly Games Fargo Jaguars Keliix 9/10 Green
54 12:00 pm OJIB 2 2008 Boys Gold , Friendly Games Force Soccer Club - O'Brien PVU 08Boys Grey
57 12:00 pm OJIB 3 2008 Boys Gold , Friendly Games TC Storm U10B Sporting St. Croix U10
52 12:00 pm OJIB 4 2008 Boys Gold , Friendly Games West Fargo U10B WSC U10 Academy White
6 12:00 pm OJIB 5 2008 Girls Maroon , Friendly Games Wright County G10G1 WSC Academy Blue
48 12:00 pm RED 22A 2008 Boys Gold , Friendly Games VYSA U10 Boys Keliix 9/10 Yellow
53 12:00 pm RED 22B 2008 Boys Gold , Friendly Games Lakes United U10 Boys Gold PVU 08 Boys Silver
50 12:00 pm RED 22C 2008 Boys Gold , Friendly Games Euro FC U10-1 Boys CCU Boys B
73 12:00 pm RED 26 2008 Boys Gold , Friendly Games NOSC Blast U10B WBSC Academy White
4 12:30 pm Courtly 1 2004 Boys C1 , Pool Play U14 Boys C1- Shakopee 5 MU Boys U14 C102 0
9 12:30 pm Courtly 2 2004 Boys C1 , Pool Play Team Kenya 0 EPSC+ 2004 Boys RED (National) 5
1 12:30 pm Gold 27 2004 Boys C2 , Pool Play FMU U14B 0 Eagan Wave U14 - Spehn 3
4 12:30 pm HSC Blue 1 2005 Girls C2 , Pool Play Tonka/Morgan U13 Girls 0 Eau Claire United-GU13C2Cash 1
3 12:30 pm HSC Blue 4 2005 Girls C2 , Pool Play WBL Strikers 0 CVSC 2005G 0
4 12:30 pm HSC Green 17 2004 Boys C2 , Pool Play TC Storm U14B 0 DASC U14 Fusion 4
9 12:30 pm HSC Green 18 2004 Boys C2 , Pool Play Fusion (04) Navy 1 1 Boys U14 04 Boys Regional Elite 1 2
10 12:30 pm HSC Green 19 2004 Boys C2 , Pool Play Euro FC U14 Boys 0 MUS14BC201 0
3 12:30 pm Woodlane 2004 Girls C3 , Pool Play WSC 2004GC3 Gold 8 LKV-GU14-C3-01 0
40 12:40 pm Fieldhouse East 2006 Girls C1 , Pool Play WB United 1 SSA U12C1--Lutz 0
16 12:40 pm Fieldhouse West 2006 Girls C1 , Pool Play PRL U12 Storm 0 DASC 2006/U12G Loons 1 7
7 12:40 pm HSC Blue 5A 2007 Boys C2 , Pool Play Maplebrook Turner 2 Eau Claire United Team Ripp 07 Boys 1
6 12:40 pm HSC Blue 5B 2007 Boys C2 , Pool Play VYSA U11 Boys 1 Rev U10 Academy Black 3
3 12:40 pm RED 23A 2007 Boys C2 , Pool Play Lakes United Thunderhawks 4 Fusion Boys 07 Navy 1 0
8 12:40 pm RED 23B 2006 Girls C3 , Pool Play KMYSA U12 Girls 0 VYSA U12 Girls 7
10 12:40 pm RED 25A 2006 Girls C3 , Pool Play Euro FC U12 Girls 1 CCU U12 C3 1
2 12:40 pm RED 25B 2006 Boys C1 , Pool Play JOTP 5 CVSC 2006B 3
11 12:40 pm Valley Crossing 1 2006 Girls C2 , Pool Play WSC 2006G C2 3 North Metro Blizzard 0
2 12:40 pm Valley Crossing 2 2006 Girls C2 , Pool Play Lakeville GU12 1 DASC 2006/U12G Loons 2 2
26 12:40 pm Valley Crossing 5 2006 Girls C2 , Pool Play TC Storm U12G Black 3 Force SC 0
8 12:40 pm Valley Crossing 6 2006 Girls C2 , Pool Play Strikers 0 FMU U12G 4
19 1:00 pm OJIB 1 2008 Boys Maroon , Friendly Games PLSC U10 Boys Academy WSC 2008B Maroon-2
24 1:00 pm OJIB 2 2008 Boys Maroon , Friendly Games Euro FC U10-2 Boys Mankato United Maroon
14 1:00 pm OJIB 3 2008 Girls Maroon , Friendly Games PRL U10 Warriors Minneapolis United Girls U10 Maroon
12 1:00 pm OJIB 4 2008 Girls Maroon , Friendly Games WSC 2008G Maroon Shillings PVU 08Girls Blue
7 1:00 pm OJIB 5 2008 Girls Maroon , Friendly Games PRL U10 Gorillaz CCU Girls A
47 1:00 pm RED 22A 2008 Boys Gold , Friendly Games Shakopee Gold 1 WBSC Academy Black
69 1:00 pm RED 22B 2008 Boys Gold , Friendly Games PVU 08Boys White U10 Mankato Gold
55 1:00 pm RED 22C 2008 Boys Gold , Friendly Games Minneapolis United U10 Gold 2 PVU 08Boys Black
46 1:00 pm RED 26 2008 Boys Gold , Friendly Games FMU U10B WBL Orange Crush
2 1:50 pm Fieldhouse East 2006 Girls C1 , Pool Play North Metro Academy 2006 2 BHK 2006 G C1 1
5 1:50 pm Fieldhouse West 2007 Girls C3 , Pool Play Sporting St Croix 07 Select Girls 1 EWSC GU11C3-MYSA-Mudek 0
14 1:50 pm HSC Blue 5A 2006 Girls C2 , Pool Play MUGU12C202-Carter/Navarre 0 CVSC 2006G Blue 3
8 1:50 pm HSC Blue 5B 2006 Boys C1 , Pool Play Prior Lake U12 Boys Blue A 4 BYSC U12 C1 2
11 1:50 pm RED 23A 2006 Boys C1 , Pool Play WBSC FURIA! 5 FMU U12B Blue 3
2 1:50 pm RED 23B 2007 Girls C2 , Pool Play MU GU11C201 0 EWSC GU11 WILLY 4
5 1:50 pm RED 25A 2007 Girls C2 , Pool Play WSC 2007G C2 0 Lakevill Soccer Club Girls U11 Team 2 4
5 1:50 pm RED 25B 2007 Girls C1 , Pool Play WSC 2007GC1 1 Mankato United 11U C1 2
25 1:50 pm Valley Crossing 1 2006 Girls C2 , Pool Play WBSC 06G C2 02 0 Hudson U12 Mitchell 4
23 1:50 pm Valley Crossing 2 2006 Girls C2 , Pool Play WSC Academy Azul 2 Hudson Raiders 2
6 1:50 pm Valley Crossing 5 2006 Girls C3 , Pool Play DASC 2006/U12G Loons 3 3 TC Storm U12G White 1
17 1:50 pm Valley Crossing 6 2006 Girls C2 , Pool Play PRL U12 Academy White B 3 Eau Claire United U12G Lightning Bolts 3
4 2:00 pm Courtly 1 2004 Girls C1 , Pool Play North Metro Academy 2004G C1 2 FIRE SC 2
12 2:00 pm Courtly 2 2004 Girls C1 , Pool Play Tonka/Fusion Elite 04 Girls 13 Minneapolis United U14C1 0
6 2:00 pm Gold 27 2005 Boys C3 , Pool Play VYSA U13 Boys 0 PIZM U13 ZM 6
10 2:00 pm HSC Blue 1 2005 Girls C2 , Pool Play North Metro U13 C2 5 Keliix Intra 1
12 2:00 pm HSC Blue 4 2004 Girls C2 , Pool Play BVU GU14 Edgren 0 TC Storm U14G 1
1 2:00 pm HSC Green 17 2005 Boys C3 , Pool Play Heat 0 CVSC 2005B 2
69 2:00 pm HSC Green 18 2004 Girls C2 , Pool Play DASC Chelsea 2 4 BHK 2004 G C2 1
65 2:00 pm HSC Green 19 2004 Girls C2 , Pool Play Force Soccer Club-Fabozzi/Rude 2 Red Cedar 14U C2 2
11 2:00 pm OJIB 1 2008 Boys Maroon , Friendly Games PRL U10 Warriors WBSC Academy Orange
5 2:00 pm OJIB 2 2008 Boys Maroon , Friendly Games PLSC Boys U10 White A PVU Boys Blue
14 2:00 pm OJIB 3 2008 Boys Maroon , Friendly Games Waconia U10 Boys Maroon WSC U10 Academy Black
17 2:00 pm OJIB 4 2008 Boys Maroon , Friendly Games ECU 08B-Mitchell EPSC08BoysRed
7 2:00 pm OJIB 5 2009 Girls Maroon , Friendly Games Shakopee Girls U9 Maroon Mahtomedi Girls U9 Maroon
45 2:00 pm RED 22A 2008 Girls Gold , Friendly Games FMU U10G EAGGIRLSU10
43 2:00 pm RED 22B 2008 Girls Gold , Friendly Games 08 Fusion Navy 2 Eau Claire United U10 Girls
5 2:00 pm RED 22C 2009 Girls Gold , Friendly Games WSC Academy White ECU U9 Girls Shinners
6 2:00 pm RED 24 2005 Boys C2 , Pool Play WSC 2005 Boys C2 3 RYSA U13 C201 1
8 2:00 pm RED 26 2008 Boys Maroon , Friendly Games LAKEVILLE SC 08 BOYS TEAM 01 (MN WSC 2008B Maroon 1
1 2:00 pm Woodlane 2005 Boys C2 , Pool Play ECU 13U RED 2 JOTP 8
33 3:00 pm Fieldhouse East 2006 Boys C3 , Pool Play Mankato United 3 Crow River 6
39 3:00 pm Fieldhouse West 2006 Girls C1 , Pool Play WSC Academy Blue 0 EPSC U12 Girls National-Synergy 2
12 3:00 pm HSC Blue 5A 2007 Boys C2 , Pool Play WSC 2007 C2 Black 1 Euro FC U11-1 Boys 2
35 3:00 pm HSC Blue 5B 2006 Boys C3 , Pool Play WSC U12 Academy Blanco 6 KMYSA U12 Boys 5
8 3:00 pm OJIB 1 2009 Girls Maroon , Friendly Games WSC 2009G Maroon GU9 - Lakeville Lions - Beardsley
7 3:00 pm OJIB 2 2009 Girls Gold , Friendly Games EAGAN GU09 Gold - Larson CCU Girls C-3
12 3:00 pm OJIB 3 2009 Girls Gold , Friendly Games u9 Lightning PLSC U9/U10 White
2 3:00 pm OJIB 4 2008 Boys Maroon , Friendly Games EAG BU10 Maroon -Noll CCU Boys A
2 3:00 pm OJIB 5 2008 Girls Maroon , Friendly Games WSC Academy Blue MAH Girls U10 Maroon
74 3:00 pm RED 22B 2008 Boys Gold , Friendly Games WBSC Academy White WSC 2008B Gold United
7 3:00 pm RED 22C 2009 Boys Gold , Friendly Games Euro FC U9 Boys CCU Boys C-2
12 3:00 pm RED 23A 2006 Boys C2 , Pool Play MAH Boys U12 Academy Select C2 0 Euro FC U12 Boys 9
8 3:00 pm RED 23B 2006 Boys C2 , Pool Play WSC 2006B C2 Lefebvre 7 PIZM U12 Boys 1
5 3:00 pm RED 25A 2006 Boys C2 , Pool Play White Bear U12 C2 4 Seahawks U12BC-2 5
3 3:00 pm RED 25B 2006 Boys C2 , Pool Play WSC U12 Academy White 1 FMU U12B Grey 2
5 3:00 pm RED 26 2008 Girls Maroon , Friendly Games Wright County G10G1 PLSC U10 FORCA
30 3:00 pm Valley Crossing 1 2006 Boys C3 , Pool Play Mpls United U12 C3 5 NSSA U12 C3 Thunder 0
20 3:00 pm Valley Crossing 2 2006 Boys C3 , Pool Play VYSA U12 Boys Wagner 3 u12boyswhite-Andrew 2
38 3:00 pm Valley Crossing 5 2006 Boys C3 , Pool Play WSC 06 Boys C3 5 Domination 1
1 3:00 pm Valley Crossing 6 2006 Boys C1 , Pool Play CR United Strikers 0 CVSC 2006B 6
3 3:30 pm Courtly 1 2004 Boys C1 , Pool Play WSC 2004 Boys C1 4 Force Soccer Club - Team Haro 0
7 3:30 pm Courtly 2 2004 Boys C1 , Pool Play Keliix Intra U14BC1 0 EPSC+ 2004 Boys RED (National) 2
3 3:30 pm Gold 27 2004 Boys C2 , Pool Play WSC 2004B C2 3 FMU U14B 0
11 3:30 pm HSC Blue 1 2005 Girls C3 , Pool Play REV/EVAA Lightning 0 WSC 2005G C3 0
3 3:30 pm HSC Blue 4 2003 Girls C1 , Pool Play White bear U-14 shock 0 Eclipse Select Girls 04 4
6 3:30 pm HSC Green 17 2004 Boys C2 , Pool Play JOTP 4 TC Storm U14B 0
8 3:30 pm HSC Green 18 2004 Boys C2 , Pool Play Fusion (04) Navy 1 1 CVSC 2004B 5
11 3:30 pm HSC Green 19 2004 Boys C2 , Pool Play REV/EVAA Lightning 7 MUS14BC201 1
66 3:30 pm RED 21 2004 Girls C2 , Pool Play Tonka United SA 04 Girls White 3 Eau Claire United U14 Girls 5
8 3:30 pm RED 24 2005 Girls C3 , Pool Play North Metro - 2005 G13 C3 0 Hudson Raiders U13 girls 1
2 3:30 pm Woodlane 2005 Girls C3 , Pool Play Tonka Red - Pietrafitta 0 HFC Girls Brady 4
12 4:00 pm OJIB 1 2009 Boys Gold , Friendly Games CCU Boys C-3 WSC 2009 Boys Gold
2 4:00 pm OJIB 2 2009 Girls Gold , Friendly Games MU Girls U9 Gold 2 CCU Girls C-2
8 4:00 pm OJIB 3 2008 Girls Maroon , Friendly Games PVU 08Girls Blue CCU Girls A
11 4:00 pm OJIB 4 2008 Girls Maroon , Friendly Games WSC 2008G Maroon Shillings PRL U10 Gorillaz
23 4:00 pm OJIB 5 2008 Boys Maroon , Friendly Games Euro FC U10-2 Boys PLSC U10 Boys Academy
51 4:00 pm RED 22A 2008 Boys Gold , Friendly Games U10 Mankato Gold WSC U10 Academy Blanco
14 4:00 pm RED 22B 2009 Boys Gold , Friendly Games WBSC Academy Silver MU U9 Gold Ii
1 4:00 pm RED 22C 2009 Boys Gold , Friendly Games Eagan U9 Gold CCU Boys C-1
20 4:00 pm RED 26 2008 Boys Maroon , Friendly Games Mankato United Maroon WSC 2008B Maroon-2
8 4:10 pm HSC Blue 5A 2007 Boys C2 , Pool Play PLSC U11/12B Blue B 1 Eau Claire United Team Ripp 07 Boys 1
5 4:10 pm HSC Blue 5B 2007 Boys C2 , Pool Play VYSA U11 Boys 1 Keliix U11 B2 1
1 4:10 pm RED 23A 2007 Boys C2 , Pool Play Fusion Boys 07 Navy 1 1 BHK 2007 B C2 1
3 4:10 pm RED 23B 2007 Girls C3 , Pool Play WSC Girls 2007 C3 1 WBL Force 1
41 4:10 pm RED 25A 2006 Girls C1 , Pool Play CC United U12 C1 Girls 1 WB United 1
11 4:10 pm RED 25B 2006 Girls C1 , Pool Play DASC 2006/U12G Loons 1 1 Eclipse Select Girls 06 1
2 4:10 pm Valley Crossing 1 2007 Boys C3 , Pool Play United 3 5 Euro FC 11-2 Boys 1
7 4:10 pm Valley Crossing 2 2006 Girls C3 , Pool Play PRL U12 C 0 VYSA U12 Girls 5
11 4:10 pm Valley Crossing 5 2006 Girls C3 , Pool Play U12 Janes 4 CCU U12 C3 0
2 4:10 pm Valley Crossing 6 2006 Girls C3 , Pool Play West Fargo U12G 6 WSC Academy Black 3
6 4:20 pm Fieldhouse East 2003 Girls , Pool Play WSC 03 Girls 1 HCSC Team Eagles 3
6 5:00 pm Courtly 1 2004 Girls C1 , Pool Play WSC 2004G C1 1 North Metro Academy 2004G C1 1
10 5:00 pm Courtly 2 2004 Girls C1 , Pool Play Minneapolis United U14C1 1 Hudson Strykers 4
5 5:00 pm Gold 27 2005 Boys C3 , Pool Play VYSA U13 Boys 1 North East United U13BC3 1
1 5:00 pm HSC Blue 1 2005 Boys C1 , Pool Play MUS13BC101 1 FMU 05B 1
1 5:00 pm HSC Blue 4 2003 Girls , Pool Play DASC U15 Girls I 1 CCUnited C3-2 1
2 5:00 pm HSC Green 17 2005 Boys C3 , Pool Play WSC 2005B C3 1 CVSC 2005B 1
5 5:00 pm HSC Green 18 2005 Girls C3 , Pool Play Euro FC U13 Girls 1 MU U13 GC301 1
7 5:00 pm HSC Green 19 2005 Boys C2 , Pool Play ECU 13U WHITE 1 BHK 2005 B C2 1
47 5:00 pm OJIB 1 2008 Girls Gold , Friendly Games Eau Claire United U10 Girls West Fargo U10G Green
8 5:00 pm OJIB 2 2009 Boys Maroon , Friendly Games Shakopee Soc - B09 Maroon - Barboza EPSC09BoysRed
10 5:00 pm OJIB 3 2009 Boys Maroon , Friendly Games Fusion 09 Boys Navy 1 ECU 09 boys
18 5:00 pm OJIB 4 2008 Girls Maroon , Friendly Games WSC 2008G Maroon 2 PRL U10 Warriors
13 5:00 pm OJIB 5 2008 Girls Maroon , Friendly Games North East United Minneapolis United Girls U10 Maroon
6 5:00 pm RED 21 2004 Girls C3 , Pool Play REV/EVAA Lightning 1 Mahtomedi U14G C3 1
4 5:00 pm RED 22A 2009 Girls Maroon , Friendly Games WSC 2009G Maroon Shakopee Girls U9 Maroon
6 5:00 pm RED 22B 2009 Girls Maroon , Friendly Games Mahtomedi Girls U9 Maroon Sporting StCroix U9Girls
22 5:00 pm RED 22C 2009 Boys Maroon , Friendly Games PRL U9 Eagles Mahtomedi U9 Boys Maroon
12 5:00 pm RED 24 2005 Boys C2 , Pool Play River Falls Soccer U13 Boys 1 Euro FC U13 Boys 1
5 5:00 pm RED 26 2009 Boys Maroon , Friendly Games WSC 2009B Maroon Coon Rapids Maroon U9
3 5:00 pm Woodlane 2005 Girls C1 , Pool Play WSC 05 C1 Blue 1 Eclipse Select Girls 05 2
10 5:20 pm HSC Blue 5A 2007 Girls C2 , Pool Play Keliix U11 Girls 1 FMU U11G Grey 1
1 5:20 pm HSC Blue 5B 2007 Girls C1 , Pool Play Sporting St. Croix 07 Girls Academy 1 FMU U11G Blue 1
1 5:20 pm RED 23A 2007 Boys C1 , Pool Play St. Croix Academy 1 DASC United 1 1
6 5:20 pm RED 23B 2007 Boys C1 , Pool Play WSC 2007B C1 Fearing 1 FORCE U11Boys C1 1
6 5:20 pm RED 25A 2007 Girls C3 , Pool Play Sporting St Croix 07 Select Girls 1 Mahtomedi Girls U11 C3 White 1
27 5:20 pm RED 25B 2006 Girls C2 , Pool Play WSC Academy Azul 1 Force SC 1
4 5:20 pm Valley Crossing 1 2006 Girls C3 , Pool Play TC Storm U12G White 4 WSC Girls 2006 C3 2
6 5:20 pm Valley Crossing 2 2007 Girls C1 , Pool Play WSC 2007GC1 1 North Metro 2007G 4
5 5:45 pm Fieldhouse East 2003 Girls C1 , Pool Play Sporting St. Croix 03 Academy 7 WSC 2003G C1-1 1
3 6:30 pm HSC Blue 1 2004 Boys C3 , Pool Play Woodbury 2004 C3 Boys 1 Fusion 04 Boys Lime 1 1
4 6:30 pm HSC Blue 4 2004 Boys C3 , Pool Play North Suburban Soccer Assn - 01 - B14 1 North Metro Real Sting 1
18 6:30 pm HSC Blue 5A 2006 Boys C3 , Pool Play u12boyswhite-Andrew 1 WSC 06 Boys C3 1
4 6:30 pm HSC Blue 5B 2007 Boys C3 , Pool Play United 2 1 Eagan Wave BU11-C3 1
1 7:10 pm Fieldhouse East 2004 Girls C3 , Pool Play LKV-GU14-C3-01 0 JOTP 7

Sunday, October 15

G Time Location Flight & Stage Away Team Home Team
1 8:00 am Courtly 1 2003 Girls C1 , Pool Play Eclipse Select Girls 04 8 DASC U15 Girls 1
4 8:00 am Courtly 2 2003 Girls C1 , Pool Play Storm 4 WSC 2003G C1-1 2
4 8:00 am Fieldhouse East 2004 Girls C3 , Pool Play Mahtomedi U14G C3 2 White Bear Lake G14 C3 1
5 8:00 am Gold 27 2004 Girls C1 , Pool Play WSC 2004G C1 1 FIRE SC 1
3 8:00 am HSC Blue 1 2005 Boys C3 , Pool Play WSC 2005B C3 1 Heat 1
4 8:00 am HSC Blue 4 2005 Boys C3 , Pool Play PIZM U13 ZM 1 North East United U13BC3 1
29 8:00 am HSC Blue 5A 2006 Girls C2 , Pool Play TC Storm U12G Black 1 WSC Academy Azul 1
38 8:00 am HSC Blue 5B 2006 Girls C1 , Pool Play North Metro Academy 2006 1 WSC Academy Blue 1
8 8:00 am HSC Green 17 2004 Girls C1 , Pool Play Minneapolis United U14C1 1 CVSC 2004G 1
10 8:00 am HSC Green 18 2004 Boys C1 , Pool Play Minneapolis United Powell 1 Keliix Intra U14BC1 1
5 8:00 am HSC Green 19 2004 Boys C1 , Pool Play WSC 2004 Boys C1 1 MU Boys U14 C102 1
1 8:00 am OJIB 1 2009 Boys Maroon , Friendly Games EPSC09BoysRed Coon Rapids Maroon U9
18 8:00 am OJIB 2 2009 Boys Gold , Friendly Games WSC 2009 Boys Gold Eagan U9 Gold
4 8:00 am OJIB 3 2008 Girls Maroon , Friendly Games WSC Academy Blue PLSC U10 FORCA
21 8:00 am OJIB 4 2009 Boys Maroon , Friendly Games Minneapolis United U9 Boys Maroon Mahtomedi U9 Boys Maroon
61 8:00 am RED 22B 2008 Girls Gold , Friendly Games GU10-LKV-Wilson WSC 2008G Gold
59 8:00 am RED 22C 2008 Girls Gold , Friendly Games Fusion 08 Girls Navy 1 FMU U10G
3 8:00 am RED 23A 2007 Boys C1 , Pool Play WSC 2007B C1 Fearing 1 DASC United 1 1
1 8:00 am RED 25A 2007 Girls C3 , Friendly Games WSC Girls 2007 C3 1 EWSC GU11C3-MYSA-Mudek 1
2 8:00 am RED 25B 2007 Girls C3 , Friendly Games WBL Force 1 Mahtomedi Girls U11 C3 White 1
70 8:00 am RED 26 2008 Boys Gold , Friendly Games Sporting St. Croix U10 West Fargo U10B
2 8:00 am Valley Crossing 1 2006 Boys C2 , Friendly Game PIZM U12 Boys 5 MAH Boys U12 Academy Select C2 1
4 8:00 am Valley Crossing 2 2006 Boys C2 , Friendly Game TC Storm U12B 4 BU12 Eagan Smith 1
6 8:00 am Valley Crossing 5 2007 Boys C3 , Pool Play Fusion 07 Boys Lime 0 United 2 10
3 8:00 am Valley Crossing 6 2007 Boys C3 , Pool Play United 3 4 MU U11BC301 0
51 9:00 am OJIB 1 2008 Girls Gold , Friendly Games TC Storm U10G Eclipse Select 08 Girls
65 9:00 am OJIB 2 2008 Boys Gold , Friendly Games WSC U10 Academy White Shakopee Gold 1
53 9:00 am OJIB 3 2008 Girls Gold , Friendly Games PVU 08Girls White Keliix-Intra
58 9:00 am OJIB 4 2008 Girls Gold , Friendly Games West Fargo U10G Green PVU 08Girls Silver
6 9:00 am OJIB 5 2009 Girls Gold , Friendly Games WSC Academy White MU Girls U9 Gold 2
60 9:00 am RED 22A 2008 Boys Gold , Friendly Games WBSC Academy Black Minneapolis United U10 Gold 2
71 9:00 am RED 22B 2008 Boys Gold , Friendly Games WSC 2008B Gold United Lakes United U10 Boys Gold
49 9:00 am RED 22C 2008 Girls Gold , Friendly Games CCU Girls B PLSC U10 CHAMPIONS
56 9:00 am RED 26 2008 Girls Gold , Friendly Games EAGGIRLSU10 NOSC Blast U10G
9 9:10 am HSC Blue 5A 2006 Girls C2 , Pool Play WSC 2006G C2 1 FMU U12G 1
16 9:10 am HSC Blue 5B 2006 Girls C2 , Pool Play MUGU12C202-Carter/Navarre 1 Eau Claire United U12G Lightning Bolts 1
15 9:10 am RED 23A 2006 Girls C2 , Pool Play PRL U12 Academy White B 1 CVSC 2006G Blue 1
10 9:10 am RED 23B 2006 Girls C2 , Pool Play Strikers 1 North Metro Blizzard 1
3 9:10 am RED 25A 2006 Girls C2 , Pool Play WBSC 06G C2 02 1 DASC 2006/U12G Loons 2 1
4 9:10 am RED 25B 2006 Girls C2 , Pool Play Lakeville GU12 1 Hudson U12 Mitchell 1
30 9:10 am Valley Crossing 1 2006 Girls C2 , Pool Play Force SC 2 Hudson Raiders 2
7 9:10 am Valley Crossing 2 2007 Girls C2 , Pool Play FMU U11G Grey 2 BHK 2007 G C2 2
28 9:10 am Valley Crossing 5 2006 Boys C3 , Pool Play WSC 06 Boys C3 3 NSSA U12 C3 Thunder 1
36 9:10 am Valley Crossing 6 2006 Boys C3 , Pool Play Mpls United U12 C3 5 WSC U12 Academy Blanco 0
8 9:30 am Courtly 1 2005 Boys C2 , Pool Play Euro FC U13 Boys 1 BHK 2005 B C2 1
11 9:30 am Courtly 2 2005 Boys C2 , Pool Play River Falls Soccer U13 Boys 4 ECU 13U WHITE 1
2 9:30 am Fieldhouse East 2004 Boys C2 , FINALS CVSC 2004B 1 DASC U14 Fusion 3
3 9:30 am Gold 27 2005 Boys C1 , Pool Play WSC 2005B C1 1 FMU 05B 1
1 9:30 am HSC Blue 1 2004 Boys C2 , FINALS REV/EVAA Lightning 1 WSC 2004B C2 0
70 9:30 am HSC Blue 4 2004 Girls C2 , Pool Play TC Storm U14G 1 DASC Chelsea 2 1
4 9:30 am HSC Green 17 2005 Boys C1 , Pool Play Prior Lake U13 Boys 1 MUS13BC101 1
4 9:30 am HSC Green 18 2003 Girls , Pool Play HCSC Team Eagles 1 FMU 03/04G 1
2 9:30 am HSC Green 19 2003 Girls , Pool Play North East United 1 CCUnited C3-2 1
1 9:30 am RED 21 2004 Girls C2 , Pool Play Tonka United SA 04 Girls White 1 Red Cedar 14U C2 1
61 9:30 am RED 24 2004 Girls C2 , Pool Play BVU GU14 Edgren 1 BHK 2004 G C2 1
67 9:30 am Woodlane 2004 Girls C2 , Pool Play Eau Claire United U14 Girls 1 Force Soccer Club-Fabozzi/Rude 1
59 10:00 am OJIB 1 2008 Boys Gold , Friendly Games WBL Orange Crush Force Soccer Club - O'Brien
28 10:00 am OJIB 2 2009 Boys Maroon , Friendly Games VYSA U10 Coed PRL U9 Eagles
61 10:00 am OJIB 3 2008 Boys Gold , Friendly Games Keliix 9/10 Yellow Minneapolis United Boys U10 Gold 1
62 10:00 am OJIB 4 2008 Boys Gold , Friendly Games Keliix 9/10 Green TC Storm U10B
63 10:00 am OJIB 5 2008 Boys Gold , Friendly Games CCU Boys B NOSC Blast U10B
64 10:00 am RED 22A 2008 Boys Gold , Friendly Games WSC U10 Academy Blanco FMU U10B
68 10:00 am RED 22B 2008 Boys Gold , Friendly Games PVU 08Boys Black Euro FC U10-1 Boys
66 10:00 am RED 22C 2008 Boys Gold , Friendly Games PVU 08 Boys Silver VYSA U10 Boys
67 10:00 am RED 26 2008 Boys Gold , Friendly Games PVU 08Boys Grey Fargo Jaguars
14 10:20 am HSC Blue 5A 2006 Girls C1 , Pool Play WB United 1 Eclipse Select Girls 06 1
44 10:20 am HSC Blue 5B 2006 Girls C1 , Pool Play CC United U12 C1 Girls 1 DASC 2006/U12G Loons 1 1
1 10:20 am RED 23A 2006 Boys C2 , FINALS Seahawks U12BC-2 1 C.D. Lobos U12 C2 1
2 10:20 am RED 23B 2006 Boys C2 , FINALS Euro FC U12 Boys 1 WSC 2006B C2 Lefebvre 1
1 10:20 am RED 25A 2007 Boys C2 , FINALS Rev U10 Academy Black 1 Lakes United Thunderhawks 1
2 10:20 am RED 25B 2007 Boys C2 , FINALS CVSC 2007B 1 Maplebrook Turner 1
37 10:20 am Valley Crossing 1 2006 Girls C1 , Pool Play PRL U12 Storm 1 EPSC U12 Girls National-Synergy 8
34 10:20 am Valley Crossing 2 2006 Boys C3 , Pool Play Crow River 9 KMYSA U12 Boys 3
40 10:20 am Valley Crossing 5 2006 Boys C3 , Pool Play Domination 0 VYSA U12 Boys Wagner 3
3 10:20 am Valley Crossing 6 2006 Boys C2 , Friendly Game WSC U12 Academy White 2 White Bear U12 C2 1
2 11:00 am Courtly 1 2005 Boys C2 , Pool Play RYSA U13 C201 1 JOTP 3
5 11:00 am Courtly 2 2005 Boys C2 , Pool Play WSC 2005 Boys C2 5 ECU 13U RED 3
8 11:00 am Fieldhouse East 2004 Boys C1 , Pool Play Minneapolis United Powell 3 EPSC+ 2004 Boys RED (National) 3
1 11:00 am Gold 27 2005 Boys C3 , Friendly Games WSC 2005B C3 North East United U13BC3
1 11:00 am HSC Blue 1 2003 Girls C1 , FINAL Sporting St. Croix 03 Academy 1 Eclipse Select Girls 04 2
1 11:00 am HSC Blue 4 2005 Boys C3 , FINAL PIZM U13 ZM 1 CVSC 2005B 0
2 11:00 am HSC Green 17 2005 Boys C3 , Friendly Games Heat 2 VYSA U13 Boys 1
2 11:00 am HSC Green 18 2004 Girls C1 , Pool Play North Metro Academy 2004G C1 1 DASC Chelsea 1 1
11 11:00 am HSC Green 19 2004 Girls C1 , Pool Play Tonka/Fusion Elite 04 Girls 6 Hudson Strykers 0
5 11:00 am OJIB 1 2009 Boys Gold , Friendly Games Eagan U9 Gold CCU Boys C-2
11 11:00 am OJIB 2 2009 Boys Gold , Friendly Games Euro FC U9 Boys WSC 2009 Boys Gold
8 11:00 am OJIB 3 2009 Girls Gold , Friendly Games PLSC U9/U10 White CCU Girls C-3
11 11:00 am OJIB 4 2009 Girls Gold , Friendly Games u9 Lightning EAGAN GU09 Gold - Larson
48 11:00 am OJIB 5 2008 Girls Gold , Friendly Games Euro FC U10 Girls Fusion 08 Girls Navy 1
4 11:00 am RED 21 2005 Girls C1 , Pool Play CCUnited Thunder BVU 13G-Anderson
17 11:00 am RED 22A 2009 Boys Maroon , Friendly Games Minneapolis United U9 Boys Maroon Fusion Academy 2
3 11:00 am RED 22B 2009 Girls Maroon , Friendly Games GU9 - Lakeville Lions - Beardsley Mahtomedi Girls U9 Maroon
14 11:00 am RED 22C 2009 Boys Maroon , Friendly Games WSC 2009B Maroon Fusion 09 Boys Navy 1
2 11:00 am RED 24 2005 Girls C1 , Pool Play WSC 05 C1 Blue CC United U13G C1 Clark
6 11:00 am RED 26 2009 Boys Maroon , Friendly Games ECU 09 boys EPSC09BoysRed
6 11:00 am Woodlane 2004 Boys C1 , Pool Play WSC 2004 Boys C1 1 U14 Boys C1- Shakopee 1
1 11:30 am HSC Blue 5A 2007 Girls C1 , FINAL North Metro 2007G Sporting St. Croix 07 Girls Academy
2 11:30 am HSC Blue 5B 2007 Boys C1 , Pool Play FORCE U11Boys C1 DASC United 1
3 11:30 am RED 23A 2007 Girls C2 , Pool Play WSC 2007G C2 EWSC GU11 WILLY
1 11:30 am RED 23B 2007 Boys C3 , Final United 2 United 3
12 11:30 am RED 25A 2007 Girls C2 , Pool Play WSC Academy White Keliix U11 Girls
5 11:30 am RED 25B 2007 Boys C1 , Pool Play WSC 2007B C1 Fearing St. Croix Academy
1 11:30 am Valley Crossing 1 2007 Boys C3 , Friendly Games MU U11BC301 4 Eagan Wave BU11-C3 0
4 11:30 am Valley Crossing 2 2007 Girls C2 , Pool Play MU GU11C201 0 Lakevill Soccer Club Girls U11 Team 2 6
1 11:30 am Valley Crossing 5 2006 Boys C2 , Friendly Game FMU U12B Grey 0 VYSA U12 Boys de la Rosa 5
39 11:30 am Valley Crossing 6 2006 Boys C3 , Pool Play Mankato United 6 u12boyswhite-Andrew 0
4 12:00 pm OJIB 1 2009 Girls Gold , Friendly Games MU Girls U9 Gold 2 ECU U9 Girls Shinners
52 12:00 pm OJIB 2 2008 Girls Gold , Friendly Games NOSC Blast U10G LKV-GU10-Gold-02
64 12:00 pm OJIB 3 2008 Girls Gold , Friendly Games Keliix-Intra CCU Girls B
57 12:00 pm OJIB 4 2008 Girls Gold , Friendly Games West Fargo U10G White PVU 08Girls White
66 12:00 pm OJIB 5 2008 Girls Gold , Friendly Games CCU Girls C-1 TC Storm U10G
3 12:00 pm RED 22A 2009 Girls Gold , Friendly Games WSC Academy White CCU Girls C-2
54 12:00 pm RED 22B 2008 Girls Gold , Friendly Games PVU 08Girls Silver 08 Fusion Navy 2
60 12:00 pm RED 22C 2008 Girls Gold , Friendly Games PLSC U10 CHAMPIONS Tonka Tacos U10 Girls
50 12:00 pm RED 26 2008 Girls Gold , Friendly Games East Ridge 08G Raptors GU10-LKV-Wilson
5 12:30 pm Courtly 1 2005 Girls C2 , Pool Play WBL Strikers 4 Eau Claire United-GU13C2Cash 0
2 12:30 pm Courtly 2 2005 Girls C2 , Pool Play Tonka/Morgan U13 Girls 1 CVSC 2005G 4
2 12:30 pm Fieldhouse East 2004 Boys C3 , Pool Play North Suburban Soccer Assn - 01 - B14 0 Fusion 04 Boys Lime 1 0
7 12:30 pm Gold 27 2005 Girls C2 , Pool Play Keliix Intra 1 FMU U13G 1
1 12:30 pm HSC Blue 1 2004 Girls C2 , FINALS TC Storm U14G 0 Eau Claire United U14 Girls 2
1 12:30 pm HSC Blue 4 2003 Girls , Friendly Games CCUnited C3-2 0 FMU 03/04G 11
12 12:30 pm HSC Green 17 2005 Girls C2 , Pool Play WSC 2005 Girls C2 - Zimmer 2 North Metro U13 C2 3
11 12:30 pm HSC Green 18 2004 Boys C1 , Pool Play Team Kenya 1 Keliix Intra U14BC1 0
1 12:30 pm HSC Green 19 2004 Boys C1 , Pool Play MU Boys U14 C102 4 Force Soccer Club - Team Haro 2
1 12:30 pm RED 21 2003 Girls C1 , Friendly Games DASC U15 Girls WSC 2003G C1-1
2 12:30 pm RED 24 2003 Girls C1 , Friendly Games White bear U-14 shock Storm
5 12:30 pm Woodlane 2004 Boys C3 , Pool Play Woodbury 2004 C3 Boys North Metro Real Sting
1 12:40 pm HSC Blue 5A 2007 Girls C3 , FINAL Sporting St Croix 07 Select Girls HFC Girls 2007 C3
1 12:40 pm HSC Blue 5B 2006 Girls C3 , Friendly Game CVSC 2006G White TC Storm U12G White
1 12:40 pm RED 23A 2006 Girls C2 , FINAL Pool B #1 Pool A #1
2 12:40 pm RED 23B 2006 Girls C2 , FINAL Pool D #1 Pool C #1
2 12:40 pm RED 25A 2007 Girls C1 , Friendly Games FMU U11G Blue WSC 2007GC1
1 12:40 pm RED 25B 2007 Girls C1 , Friendly Games WSC Academy Blue Mankato United 11U C1
1 12:40 pm Valley Crossing 1 2007 Boys C2 , Friendly Game Fusion Boys 07 Navy 1 1 Keliix U11 B2 3
2 12:40 pm Valley Crossing 2 2007 Boys C2 , Friendly Game PLSC U11/12B Blue B 0 Euro FC U11-1 Boys 2
3 12:40 pm Valley Crossing 5 2007 Boys C2 , Friendly Game BHK 2007 B C2 2 VYSA U11 Boys 5
4 12:40 pm Valley Crossing 6 2007 Boys C2 , Friendly Game Eau Claire United Team Ripp 07 Boys 7 WSC 2007 C2 Black 2
62 1:00 pm OJIB 1 2008 Girls Gold , Friendly Games Eclipse Select 08 Girls Eau Claire United U10 Girls
9 1:00 pm OJIB 2 2008 Girls Maroon , Friendly Games WSC 2008G Maroon Shillings CCU Girls A
30 1:00 pm OJIB 3 2009 Boys Maroon , Friendly Games 09 Boys Fusion Academy 1 VYSA U10 Coed
15 1:00 pm OJIB 4 2009 Boys Gold , Friendly Games Euro FC U9 Boys MU U9 Gold Ii
17 1:00 pm OJIB 5 2009 Boys Gold , Friendly Games CCU Boys C-2 WBSC Academy Silver
56 1:00 pm RED 22A 2008 Boys Gold , Friendly Games Minneapolis United Boys U10 Gold 1 PVU 08Boys White
3 1:00 pm RED 22B 2008 Girls Maroon , Friendly Games Wright County G10G1 MAH Girls U10 Maroon
9 1:00 pm RED 22C 2009 Girls Maroon , Friendly Games Fusion 09 Girls Academy 1 Sporting StCroix U9Girls
15 1:00 pm RED 26 2008 Girls Maroon , Friendly Games WSC 2008G Maroon 2 Minneapolis United Girls U10 Maroon
3 1:50 pm HSC Blue 5A 2007 Boys C2 , FINALS Winner of game 2 Winner of game 1
36 1:50 pm HSC Blue 5B 2006 Girls C1 , Pool Play SSA U12C1--Lutz BHK 2006 G C1
3 1:50 pm RED 23A 2006 Boys C1 , Pool Play WSC U12 Academy Blue CVSC 2006B
4 1:50 pm RED 23B 2006 Boys C1 , Pool Play JOTP CR United Strikers
9 1:50 pm RED 25A 2006 Boys C1 , Pool Play WBSC FURIA! BYSC U12 C1
10 1:50 pm RED 25B 2006 Boys C1 , Pool Play Prior Lake U12 Boys Blue A FMU U12B Blue
1 1:50 pm Valley Crossing 1 2006 Girls C3 , FINALS DASC 2006/U12G Loons 3 1 WSC Academy Black 1
2 1:50 pm Valley Crossing 2 2006 Girls C3 , FINALS U12 Janes 3 VYSA U12 Girls 3
3 1:50 pm Valley Crossing 5 2006 Girls C3 , Friendly Game West Fargo U12G 3 WSC Girls 2006 C3 1
2 1:50 pm Valley Crossing 6 2007 Boys C3 , Friendly Games Euro FC 11-2 Boys 5 Fusion 07 Boys Lime 0
10 2:00 pm Courtly 1 2005 Girls C3 , Pool Play North Metro - 2005 G13 C3 2 WSC 2005G C3 0
9 2:00 pm Courtly 2 2005 Girls C3 , Pool Play REV/EVAA Lightning 0 Hudson Raiders U13 girls 2
1 2:00 pm Fieldhouse East 2003 Girls , FINAL HCSC Team Eagles 3 DASC U15 Girls I 4
1 2:00 pm Gold 27 2005 Boys C2 , FINAL Pool B #1 Pool A #1
3 2:00 pm HSC Blue 1 2004 Boys C2 , FINALS DASC U14 Fusion 6 REV/EVAA Lightning 0
1 2:00 pm HSC Blue 4 2004 Girls C1 , FINAL Tonka/Fusion Elite 04 Girls 3 DASC Chelsea 1 0
3 2:00 pm HSC Green 17 2005 Girls C3 , Pool Play Euro FC U13 Girls 0 HFC Girls Brady 2
6 2:00 pm HSC Green 18 2005 Girls C1 , Pool Play Force 0 CCUnited Thunder 8
2 2:00 pm HSC Green 19 2003 Girls , Friendly Games North East United 0 WSC 03 Girls 7
9 2:00 pm OJIB 1 2009 Girls Gold , Friendly Games u9 Lightning CCU Girls C-3
10 2:00 pm OJIB 2 2008 Girls Maroon , Friendly Games PVU 08Girls Blue PRL U10 Gorillaz
16 2:00 pm OJIB 3 2008 Girls Maroon , Friendly Games PRL U10 Warriors North East United
16 2:00 pm OJIB 4 2009 Boys Maroon , Friendly Games Mahtomedi U9 Boys Maroon Fusion Academy 2
2 2:00 pm OJIB 5 2009 Boys Maroon , Friendly Games ECU 09 boys Coon Rapids Maroon U9
15 2:00 pm RED 22A 2008 Boys Maroon , Friendly Games ECU 08B-Mitchell WSC U10 Academy Black
10 2:00 pm RED 22B 2009 Girls Gold , Friendly Games PLSC U9/U10 White EAGAN GU09 Gold - Larson
16 2:00 pm RED 22C 2008 Boys Maroon , Friendly Games Waconia U10 Boys Maroon EPSC08BoysRed
1 2:00 pm RED 24 2005 Girls C1 , Pool Play Eclipse Select Girls 05 CC United U13G C1 Clark
21 2:00 pm RED 26 2008 Boys Maroon , Friendly Games Euro FC U10-2 Boys WSC 2008B Maroon-2
4 2:00 pm Woodlane 2005 Girls C3 , Pool Play Tonka Red - Pietrafitta MU U13 GC301
3 3:00 pm HSC Blue 5A 2006 Boys C2 , FINALS Winner of game 2 Winner of game 1
1 3:00 pm HSC Blue 5B 2007 Girls C2 , FINAL Pool B #1 Pool A #1
13 3:00 pm OJIB 1 2009 Boys Maroon , Friendly Games Shakopee Soc - B09 Maroon - Barboza Fusion 09 Boys Navy 1
5 3:00 pm OJIB 2 2009 Girls Maroon , Friendly Games GU9 - Lakeville Lions - Beardsley Fusion 09 Girls Academy 1
4 3:00 pm OJIB 3 2009 Boys Gold , Friendly Games CCU Boys C-3 CCU Boys C-1
1 3:00 pm OJIB 4 2009 Girls Gold , Friendly Games ECU U9 Girls Shinners CCU Girls C-2
4 3:00 pm RED 22A 2008 Boys Maroon , Friendly Games EAG BU10 Maroon -Noll PVU Boys Blue
65 3:00 pm RED 22B 2008 Girls Gold , Friendly Games 08 Fusion Navy 2 East Ridge 08G Raptors
55 3:00 pm RED 22C 2008 Girls Gold , Friendly Games Tonka Tacos U10 Girls CCU Girls C-1
2 3:00 pm RED 23A 2006 Girls C3 , Friendly Game KMYSA U12 Girls Euro FC U12 Girls
4 3:00 pm RED 23B 2007 Boys C1 , Pool Play FORCE U11Boys C1 St. Croix Academy
1 3:00 pm RED 25A 2006 Boys C3 , FINAL Pool B #1 Pool A #1
63 3:00 pm RED 26 2008 Girls Gold , Friendly Games LKV-GU10-Gold-02 Euro FC U10 Girls
4 3:00 pm Valley Crossing 1 2006 Girls C3 , Friendly Game PRL U12 C 0 CCU U12 C3 6
1 3:30 pm Courtly 1 2004 Boys C2 , Friendly Games Eagan Wave U14 - Spehn 2 JOTP 5
2 3:30 pm Courtly 2 2004 Boys C2 , Friendly Games Boys U14 04 Boys Regional Elite 1 3 Euro FC U14 Boys 0
1 3:30 pm Fieldhouse East 2005 Girls C2 , FINAL FMU U13G 3 WBL Strikers 1
6 3:30 pm Gold 27 2004 Boys C3 , Pool Play Woodbury 2004 C3 Boys North Suburban Soccer Assn - 01 - B14
1 3:30 pm HSC Blue 4 2004 Girls C3 , FINAL REV/EVAA Lightning 2 WSC 2004GC3 Gold 0
2 3:30 pm HSC Green 17 2004 Girls C3 , Friendly Games LKV-GU14-C3-01 1 White Bear Lake G14 C3 2
1 3:30 pm HSC Green 18 2004 Girls C3 , Friendly Games JOTP 6 Mahtomedi U14G C3 0
29 4:00 pm OJIB 2 2009 Boys Maroon , Friendly Games 09 Boys Fusion Academy 1 PRL U9 Eagles
9 4:00 pm RED 22A 2008 Boys Maroon , Friendly Games PRL U10 Warriors WSC 2008B Maroon 1
3 4:00 pm RED 22B 2008 Boys Maroon , Friendly Games PLSC Boys U10 White A CCU Boys A
22 4:00 pm RED 22C 2008 Boys Maroon , Friendly Games Mankato United Maroon PLSC U10 Boys Academy
10 4:00 pm RED 26 2008 Boys Maroon , Friendly Games LAKEVILLE SC 08 BOYS TEAM 01 (MN WBSC Academy Orange
1 4:10 pm HSC Blue 5A 2006 Girls C1 , FINAL DASC 2006/U12G Loons 1 North Metro Academy 2006
3 4:10 pm HSC Blue 5B 2006 Girls C3 , FINALS Winner of game 2 Winner of game 1
3 5:00 pm Courtly 1 2004 Boys C2 , Friendly Games FMU U14B 0 TC Storm U14B 3
4 5:00 pm Courtly 2 2004 Boys C2 , Friendly Games Fusion (04) Navy 1 7 MUS14BC201 0
1 5:00 pm Fieldhouse East 2005 Girls C1 , FINAL CCUnited Thunder 2 Eclipse Select Girls 05 3
1 5:00 pm Gold 27 2005 Girls C1 , Friendly Games CC United U13G C1 Clark Force
1 5:00 pm HSC Blue 1 2004 Boys C1 , FINAL EPSC+ 2004 Boys RED (National) 2 U14 Boys C1- Shakopee 3
1 5:00 pm HSC Blue 4 2005 Girls C3 , FINAL Hudson Raiders U13 girls 1 HFC Girls Brady 0
2 5:00 pm HSC Green 17 2005 Girls C1 , Friendly Games WSC 05 C1 Blue 6 BVU 13G-Anderson 0
1 5:00 pm HSC Green 19 2004 Boys C3 , Pool Play North Metro Real Sting 0 Fusion 04 Boys Lime 1 3
15 5:00 pm OJIB 1 2009 Boys Maroon , Friendly Games WSC 2009B Maroon Shakopee Soc - B09 Maroon - Barboza
19 5:00 pm OJIB 2 2009 Boys Gold , Friendly Games CCU Boys C-3 MU U9 Gold Ii
2 5:00 pm OJIB 3 2009 Boys Gold , Friendly Games WBSC Academy Silver CCU Boys C-1
1 5:00 pm RED 22A 2009 Girls Maroon , Friendly Games Sporting StCroix U9Girls Shakopee Girls U9 Maroon
3 5:20 pm HSC Blue 5A 2006 Girls C2 , FINAL Winner of game 2 Winner of game 1
1 5:20 pm HSC Blue 5B 2006 Boys C1 , FINAL Pool B #1 Pool A #1