2019 Sports Williamsburg Tri-Club Bay River Classic

Aug 24 2019 – Aug 25 2019 · CST

Saturday, August 24

G Time Location Flight & Stage Away Team Home Team
1 8:00 am MAC #1 U12 Boys , Pool Play YFC Patriots 8 Baystars FC Marauders 0
2 8:00 am MAC #5 U13/U14 Boys , Pool Play SSC Heat 4 Baystars FC Bullsharks 5
3 8:00 am MAC #6 U16 Boys , Pool Play SSC Firestorm 3 YFC Cannons 3
6 8:00 am Wolftrap #1 U12 Boys , Pool Play YFC Artillery 3 SSC Flames 4
2 9:10 am MAC #3A (U9/U10) U10 Boys , Pool Play Baystars FC Hammerheads (U10) 2 VIP United Tsunamis (U10) 3
6 9:10 am MAC #3B (U9/U10) U10 Boys , Pool Play VIP United Futures (U9) 3 Baystars FC Ospreys (U9) 3
1 9:20 am MAC #1 U12 Girls , Pool Play CSC Blue Crush 5 Baystars FC Marlins 1
8 9:30 am MAC #4 U15 Boys , Pool Play YFC Attack 1 CSL Hurricanes 0
1 9:30 am MAC #5 U15 Boys , Pool Play Beach FC 05B Black Batistuta 13 Baystars FC Typhoons 0
1 9:30 am MAC #6 U18/U19 Girls , Pool Play Suffolk Liberty 1 ODSC U16 Girls Storm 4
3 10:40 am MAC #1 U12 Boys , Pool Play VIP United Red 0 YFC Patriots 13
4 10:40 am Wolftrap #1 U12 Boys , Pool Play SSC Flames 2 CSL Wolverines 0
6 11:00 am MAC #4 U13/U14 Boys , Pool Play YFC Gunners 9 Beach FC Tornadoes 0
4 11:00 am MAC #5 U13/U14 Boys , Pool Play YFC Militia (U14) 4 Baystars FC Bullsharks 0
1 11:00 am MAC #6 U16 Boys , Pool Play YFC Cannons 1 2004 Beach FC Arsenal 1
10 11:30 am MAC #3A (U9/U10) U10 Boys , Pool Play Yorktown FC Attack (U9) 9 VIP United Futures (U9) 0
1 11:30 am MAC #3B (U9/U10) U10 Boys , Pool Play Baystars FC Ospreys (U9) 0 Baystars FC Hammerheads (U10) 12
2 12:00 pm Wolftrap #1 U12 Girls , Pool Play CSL Sparks 10 Baystars FC Marlins 1
5 12:30 pm MAC #4 U15 Boys , Pool Play CSL Hurricanes 2 Beach FC 05B Black Batistuta 3
2 12:30 pm MAC #5 U18/U19 Girls , Pool Play YFC Liberty 3 ODSC U16 Girls Storm 2
10 12:30 pm MAC #6 U15 Boys , Pool Play VIP United X-Plosion 0 YFC Attack 7
2 1:20 pm MAC #1 U12 Boys , Pool Play VIP United Red 1 Baystars FC Marauders 8
5 1:20 pm Wolftrap #1 U12 Boys , Pool Play YFC Artillery 3 CSL Wolverines 1
9 1:50 pm MAC #3B (U9/U10) U10 Boys , Pool Play Yorktown FC Attack (U9) 0 VIP United Tsunamis (U10) 4
7 2:00 pm MAC #4 U13/U14 Boys , Pool Play YFC Militia (U14) 11 Beach FC Tornadoes 0
2 2:00 pm MAC #5 U16 Boys , Pool Play SSC Firestorm 5 2004 Beach FC Arsenal 2
8 2:00 pm MAC #6 U13/U14 Boys , Pool Play YFC Gunners 2 SSC Heat 5
3 2:40 pm MAC #1 U11 Boys , Pool Play YFC Revolution 8 Baystars FC Admirals 0
4 2:40 pm Wolftrap #1 U11 Boys , Pool Play SSC Arsenal 11 CSC Phoenix 1
4 3:30 pm MAC #4 U15 Boys , Pool Play VIP United X-Plosion 1 Baystars FC Typhoons 5
3 3:30 pm MAC #6 U18/U19 Girls , Pool Play YFC Liberty 4 Suffolk Liberty 1
3 4:00 pm MAC #1 U12 Girls , Pool Play CSL Sparks 4 CSC Blue Crush 1
5 5:20 pm MAC #1 U11 Boys , Pool Play YFC Revolution 4 CSC Phoenix 0
2 5:20 pm Wolftrap #1 U11 Boys , Pool Play SSC Arsenal 11 Baystars FC Admirals 0

Sunday, August 25

G Time Location Flight & Stage Away Team Home Team
1 8:00 am MAC #1 U11 Boys , Pool Play CSC Phoenix 10 Baystars FC Admirals 0
5 8:00 am MAC #3A (U9/U10) U10 Boys , Pool Play VIP United Tsunamis (U10) 8 Baystars FC Ospreys (U9) 0
3 8:00 am MAC #3B (U9/U10) U10 Boys , Pool Play VIP United Futures (U9) 0 Baystars FC Hammerheads (U10) 9
4 8:00 am MAC #4 U16 Boys , Pool Play YFC Cannons 6 2004 Beach FC Arsenal 1
9 8:00 am MAC #5 U13/U14 Boys , Pool Play YFC Militia (U14) 8 SSC Heat 2
6 8:00 am Wolftrap #1 U11 Boys , Pool Play YFC Revolution 0 SSC Arsenal 4
1 9:20 am MAC #1 U12 Boys , Playoffs YFC Artillery 0 YFC Patriots 6
2 9:20 am Wolftrap #1 U12 Boys , Playoffs Baystars FC Marauders 4 SSC Flames 2
4 9:30 am MAC #4 U18/U19 Girls , Pool Play Suffolk Liberty 1 ODSC U16 Girls Storm 6
2 9:30 am MAC #5 U15 Boys , Pool Play CSL Hurricanes 2 Baystars FC Typhoons 0
8 10:20 am MAC #3A (U9/U10) U10 Boys , Pool Play VIP United Futures (U9) 0 VIP United Tsunamis (U10) 5
7 10:20 am MAC #3B (U9/U10) U10 Boys , Pool Play Yorktown FC Attack (U9) 8 Baystars FC Ospreys (U9) 0
1 10:40 am MAC #1 U11 Boys , Playoffs YFC Revolution 3 SSC Arsenal 0
5 10:40 am Wolftrap #1 U12 Girls , Pool Play CSL Sparks 6 Baystars FC Marlins 0
5 11:00 am MAC #4 U13/U14 Boys , Pool Play SSC Heat 6 Beach FC Tornadoes 0
5 11:00 am MAC #5 U16 Boys , Pool Play SSC Firestorm 7 2004 Beach FC Arsenal 4
3 11:00 am MAC #6 U13/U14 Boys , Pool Play YFC Gunners 5 Baystars FC Bullsharks 2
3 12:00 pm MAC #1 U12 Boys , Playoffs Baystars FC Marauders 0 YFC Patriots 4
1 12:00 pm Wolftrap #1 U12 Boys , Playoffs CSL Wolverines 6 VIP United Red 2
9 12:30 pm MAC #4 U15 Boys , Pool Play VIP United X-Plosion 0 CSL Hurricanes 4
5 12:30 pm MAC #5 U18/U19 Girls , Pool Play YFC Liberty 3 ODSC U16 Girls Storm 1
6 12:30 pm MAC #6 U15 Boys , Pool Play YFC Attack 4 Beach FC 05B Black Batistuta 1
4 12:40 pm MAC #3B (U9/U10) U10 Boys , Pool Play Yorktown FC Attack (U9) 3 Baystars FC Hammerheads (U10) 2
4 1:20 pm MAC #1 U12 Girls , Pool Play CSC Blue Crush 4 Baystars FC Marlins 0
10 2:00 pm MAC #3 U13/U14 Boys , Pool Play YFC Militia (U14) 4 YFC Gunners 2
6 2:00 pm MAC #4 U16 Boys , Pool Play SSC Firestorm 2 YFC Cannons 2
1 2:00 pm MAC #5 U13/U14 Boys , Pool Play Beach FC Tornadoes 0 Baystars FC Bullsharks 7
3 3:30 pm MAC #3 U15 Boys , Pool Play YFC Attack 12 Baystars FC Typhoons 0
7 3:30 pm MAC #4 U15 Boys , Pool Play VIP United X-Plosion 1 Beach FC 05B Black Batistuta 9
6 3:30 pm MAC #5 U18/U19 Girls , Pool Play YFC Liberty 2 Suffolk Liberty 0
6 4:00 pm MAC #1 U12 Girls , Pool Play CSL Sparks 6 CSC Blue Crush 0