34th Annual Coon Rapids Cup Junior Division

Jun 14 2019 – Jun 16 2019 · CDT

Friday, June 14

G Time Location Flight & Stage Away Team Home Team
1 5:00 pm 2A Girls 9/10 Gold , Pool Play CR United Girls Gold 1 Three Rivers GU9G 12
12 5:00 pm 2B Girls 9/10 Gold , Pool Play NLS U9 Girls Gold 0 CR United Valkyries 6
4 5:00 pm 2S Boys 11 Red , Pool Play BU11C3 - Gabler 8 Boys U11 C3 Tornadoes 0
4 5:00 pm 3N Boys 11 Black , Pool Play Force Boys U11 C2 4 Crystal-Robbinsdale U11 1
3 5:00 pm 3S Boys 11 Red , Pool Play TRSA U11 Dehn/Buettner 4 CR United Boys 2008C3 McCorkle 3
4 5:00 pm 5A Boys 10 Gold , Pool Play NMSA B Cosmos 0 Kickers U10 White 7
1 5:00 pm 5B Boys 10 Gold , Pool Play North Oaks Soccer Club U10 Boys 1 GRSC U10 Boys 1
10 5:00 pm 5C Boys 9 Gold , Pool Play Northern Lights U9 Boys 8 TRV B09 Gold 0
1 5:00 pm 5D Boys 9 Gold , Pool Play coon rapids 2010 boys 6 CR United Comp Prep 0
3 5:00 pm 6N Girls 11 Red , Pool Play GU11C3 Price 1 CR United - Girls 2008 C3 1
9 5:00 pm 6S Girls 11 Red , Pool Play U11 Volcanoes 1 STMA U10 Girls Maroon 3
7 6:15 pm 2A Girls 9/10 Gold , Pool Play NMSA G Courage 7 CMYSA U9G White - Keller 0
6 6:15 pm 2B Girls 9/10 Gold , Pool Play CMYSA U9G Blue - Quinn 0 NMSA G Spirit 2
3 6:15 pm 2S Boys 11 Black , Pool Play Wright County Titans 11U Boys 2 NM/TRV Elite 11
1 6:15 pm 3N Boys 12 Red , Pool Play GRSC U12 3 Blackhawks Boys U12 2007 Grey 5
7 6:15 pm 3S Boys 11 Red , Pool Play Blackhawks U11 Boys Team White 0 Venom Chili Beans 4
1 6:15 pm 5A Boys 9/10 Maroon , Pool Play Fusion Boys 10 Navy 1 3 CRUSC 4
6 6:15 pm 5B Boys 9/10 Maroon , Pool Play WBL U10 Boys Orange 6 Princeton U10 2
10 6:15 pm 5C Boys 10 Gold , Pool Play Rogers United U10-Faust 10 SPU_Gold 0
5 6:15 pm 6N Boys 12 Red , Pool Play NLS U12 Boys C3 4 CGU U12B - Engen 7
10 6:15 pm 6S Boys 12 Red , Pool Play U12 boys CRunited 6 Princeton 1
1 7:30 pm 2S Girls 11 Red , Pool Play NMSA G Thorns 0 CR United - Girls 2008 C3 2
6 7:30 pm 3N Boys 12 Black , Pool Play Salvo B07 South Grey 2 North Oaks Soccer Club U12 Boys 1
1 7:30 pm 3S Boys 12 Black , Pool Play STMA United 2007 C1 Boys 2 Waconia Boys U12 - Woyno 2
2 7:30 pm 5A Boys 9 Gold , Pool Play NMSA B Kicks 8 CR United Comp Prep 1
7 7:30 pm 5B Boys 9 Gold , Pool Play Northern Lights U9 Boys 0 coon rapids 2010 boys 7
3 7:30 pm 6N Girls 12 Black , Pool Play NLS U12 4 Coon Rapids Cardinals 0
2 7:30 pm 6S Girls 12 Red , Pool Play NLSC U12 C3 Tornadoes 0 GRSC - Metso 2

Saturday, June 15

G Time Location Flight & Stage Away Team Home Team
2 8:00 am 2A Boys 10 Gold , Pool Play Rogers United U10-Faust 0 GRSC U10 Boys 0
8 8:00 am 2B Boys 10 Gold , Pool Play North Oaks Soccer Club U10 Boys 2 NMSA B Cosmos 1
6 8:00 am 2S Boys 11 Red , Pool Play Venom Chili Beans 2 BU11C3 - Gabler 5
5 8:00 am 3N Boys 12 Black , Pool Play Salvo B07 South Grey 3 STMA United 2007 C1 Boys 4
2 8:00 am 3S Boys 12 Black , Pool Play North Oaks Soccer Club U12 Boys 6 Waconia Boys U12 - Woyno 1
2 8:00 am 5A Girls 9/10 Gold , Pool Play NMSA G Spirit 0 Three Rivers GU9G 11
5 8:00 am 5B Girls 9/10 Gold , Pool Play CMYSA U9G Blue - Quinn 2 CR United Girls Gold 6
2 8:00 am 5C Boys 9/10 Maroon , Pool Play Princeton U10 1 CRUSC 3
5 8:00 am 5D Boys 9/10 Maroon , Pool Play WBL U10 Boys Orange 2 Fusion Boys 10 Navy 1 1
14 8:00 am 6N Boys 11 Black , Pool Play Coon Rapids 6 Orono Westonka Lakers U11 0
12 8:00 am 6S Boys 11 Black , Pool Play NM/TRV Elite 10 Crystal-Robbinsdale U11 2
5 9:15 am 2A Boys 10 Gold , Pool Play SPU_Gold 0 Kickers U10 White 12
3 9:15 am 2B Boys 9 Gold , Pool Play TRV B09 Gold 3 CR United Comp Prep 1
9 9:15 am 2S Boys 11 Red , Pool Play TRSA U11 Dehn/Buettner 5 Boys U11 C3 Tornadoes 2
13 9:15 am 3N Boys 11 Black , Pool Play Wright County Titans 11U Boys 7 Force Boys U11 C2 4
1 9:15 am 3S Boys 11 Red , Pool Play CR United Boys 2008C3 McCorkle 5 Blackhawks U11 Boys Team White 4
8 9:15 am 5A Girls 9/10 Gold , Pool Play CR United Valkyries 6 CMYSA U9G White - Keller 0
11 9:15 am 5B Girls 9/10 Gold , Pool Play NLS U9 Girls Gold 0 NMSA G Courage 6
5 9:15 am 5C Boys 9 Gold , Pool Play NMSA B Kicks 2 coon rapids 2010 boys 9
5 9:15 am 6N Girls 11 Red , Pool Play STMA U10 Girls Maroon 2 NMSA G Thorns 0
1 9:15 am 6S Girls 12 Black , Pool Play Coon Rapids Cardinals 0 EPSC 07 Girls Red (National) 5
4 10:30 am 2S Boys 12 Red , Pool Play Princeton 2 CGU U12B - Engen 2
3 10:30 am 3N Boys 12 Red , Pool Play U12 boys CRunited 4 GRSC U12 5
8 10:30 am 3S Boys 12 Red , Pool Play Blackhawks Boys U12 2007 Grey 3 NLS U12 Boys C3 1
1 10:30 am 6N Girls 12 Red , Pool Play Great River - G12 - Neuenschwander 0 GRSC - Metso 3
4 10:30 am 6S Girls 11 Red , Pool Play U11 Volcanoes 2 CR United - Girls 2008 C3 1
3 11:45 am 2A Boys 9/10 Maroon , Pool Play WBL U10 Boys Orange 4 CRUSC 0
4 11:45 am 2B Boys 9/10 Maroon , Pool Play Princeton U10 4 Fusion Boys 10 Navy 1 4
1 11:45 am 2S Boys 11 Black , Pool Play NM/TRV Elite 9 Coon Rapids 1
4 11:45 am 3N Boys 12 Black , Pool Play North Oaks Soccer Club U12 Boys 0 STMA United 2007 C1 Boys 6
5 11:45 am 3S Boys 11 Black , Pool Play Orono Westonka Lakers U11 3 Crystal-Robbinsdale U11 2
3 11:45 am 5A Girls 9/10 Gold , Pool Play CMYSA U9G Blue - Quinn 0 Three Rivers GU9G 4
4 11:45 am 5B Girls 9/10 Gold , Pool Play NMSA G Spirit 3 CR United Girls Gold 6
3 11:45 am 5C Boys 10 Gold , Pool Play Rogers United U10-Faust 2 North Oaks Soccer Club U10 Boys 0
3 11:45 am 6N Boys 12 Black , Pool Play Salvo B07 South Grey 5 Waconia Boys U12 - Woyno 1
9 1:00 pm 2A Boys 9 Gold , Pool Play Northern Lights U9 Boys 7 NMSA B Kicks 0
6 1:00 pm 2B Boys 9 Gold , Pool Play TRV B09 Gold 0 coon rapids 2010 boys 9
2 1:00 pm 2S Girls 12 Black , Pool Play NLS U12 1 EPSC 07 Girls Red (National) 1
5 1:00 pm 3N Boys 11 Red , Pool Play Venom Chili Beans 5 Boys U11 C3 Tornadoes 2
2 1:00 pm 3S Boys 11 Red , Pool Play TRSA U11 Dehn/Buettner 1 Blackhawks U11 Boys Team White 3
9 1:00 pm 5A Girls 9/10 Gold , Pool Play NLS U9 Girls Gold 6 CMYSA U9G White - Keller 3
10 1:00 pm 5B Girls 9/10 Gold , Pool Play CR United Valkyries 2 NMSA G Courage 1
7 1:00 pm 5C Boys 10 Gold , Pool Play GRSC U10 Boys 1 Kickers U10 White 4
6 1:00 pm 5D Boys 10 Gold , Pool Play SPU_Gold 1 NMSA B Cosmos 6
6 1:00 pm 6N Girls 11 Red , Pool Play GU11C3 Price 3 NMSA G Thorns 0
3 1:00 pm 6S Girls 12 Red , Pool Play NLSC U12 C3 Tornadoes 3 Great River - G12 - Neuenschwander 1
8 2:15 pm 2S Boys 11 Red , Pool Play CR United Boys 2008C3 McCorkle 1 BU11C3 - Gabler 2
11 2:15 pm 3N Boys 12 Red , Pool Play GRSC U12 6 CGU U12B - Engen 2
2 2:15 pm 3S Boys 12 Red , Pool Play U12 boys CRunited 1 Blackhawks Boys U12 2007 Grey 6
2 2:15 pm 6S Girls 11 Red , Pool Play STMA U10 Girls Maroon 0 CR United - Girls 2008 C3 2
6 3:30 pm 2S Boys 12 Red , Pool Play NLS U12 Boys C3 2 Princeton 2
2 3:30 pm 3N Boys 11 Black , Pool Play Wright County Titans 11U Boys 6 Coon Rapids 4
2 3:30 pm 3S Girls 12 Black , Playoffs Coon Rapids Cardinals 0 NLS U12 4
2 4:15 pm 6N Girls 12 Red , Playoffs Great River - G12 - Neuenschwander 2 NLSC U12 C3 Tornadoes 1
4 4:45 pm 2A Boys 9 Gold , Pool Play Northern Lights U9 Boys 8 CR United Comp Prep 0
8 4:45 pm 2B Boys 9 Gold , Pool Play TRV B09 Gold 0 NMSA B Kicks 4
10 4:45 pm 2S Girls 11 Red , Pool Play U11 Volcanoes 0 GU11C3 Price 0
6 4:45 pm 3S Boys 11 Black , Pool Play Orono Westonka Lakers U11 2 Force Boys U11 C2 5
1 4:45 pm 6S Boys 12 Black , Playoffs Salvo B07 South Grey 2 STMA United 2007 C1 Boys 4
1 6:00 pm 3S Boys 11 Red , Playoffs BU11C3 - Gabler 2 TRSA U11 Dehn/Buettner 1
1 7:15 pm 2S Boys 12 Red , Playoffs CGU U12B - Engen 2 Blackhawks Boys U12 2007 Grey 1
1 7:15 pm 3N Girls 11 Red , Playoffs GU11C3 Price 2 STMA U10 Girls Maroon 1
3 7:15 pm 3S Girls 12 Red , Playoffs Great River - G12 - Neuenschwander 0 GRSC - Metso 9
3 7:15 pm 6N Girls 12 Black , Playoffs NLS U12 0 EPSC 07 Girls Red (National) 2
1 7:15 pm 6S Boys 11 Black , Playoffs Force Boys U11 C2 1 NM/TRV Elite 10