2020 Kickin' It For Cancer Soccer Tournament

Feb 22 2020 – Feb 23 2020 · CDT

Saturday, February 22

G Time Location Flight & Stage Away Team Home Team
4 8:00 am Nike Park 1 U13 Boys Gold , Pool Play SSC Heat VAFC U13 Boys
2 8:00 am Nike Park 10 U14/U15 Boys , Pool Play VA Rush 06B Nero ODSC Crusaders
3 8:00 am Nike Park 2 U13 Boys Gold , Pool Play VLSC 07 Williamsburg Wizards CUSC 2006 Boys Black (U14)
3 8:00 am Nike Park 3 U10 Boys , Pool Play Tidewater Sharks United VIP Tsunamis
1 8:00 am Nike Park 4 U12 Boys , Pool Play VSLC 08 Penninsula Wizards CSL Wolverines
10 8:00 am Nike Park 5 U14/U15 Boys , Pool Play SSC Fire WBSC Phantoms
4 8:00 am Nike Park 7 U12 Boys , Pool Play SSC Flames Rampage
1 9:20 am Nike Park 4 U11 Boys , Pool Play SESC Strikers SSC Arsenal
6 9:20 am Nike Park 7 U11 Boys , Pool Play VAFC 09 Boys CUSC 2009B Black
2 9:30 am Nike Park 1 U13 Boys Silver , Pool Play SSC Flames Churchland Avengers
5 9:30 am Nike Park 2 U13 Boys Silver , Pool Play VLSC 07 Peninsula Wizards CSC 2007 Prodigy
3 9:30 am Nike Park 5 U13/U14 Girls , Pool Play SSC Firestars ODSC Fusion
8 10:20 am Nike Park 3 U10 Boys , Pool Play Tidewater Sharks United Beach FC U-10 Strikers
7 10:20 am Nike Park 6 U10 Boys , Pool Play CUSC Boys 2010 Black SMASH
2 10:40 am Nike Park 4 U12 Boys , Pool Play CUSC 08 Black CSL Wolverines
5 10:40 am Nike Park 7 U12 Boys , Pool Play VLSC 08 Williamsburg Wizards Rampage
2 11:00 am Nike Park 1 U13 Boys Gold , Pool Play SSC Heat CUSC 2006 Boys Black (U14)
8 11:00 am Nike Park 10 U14/U15 Boys , Pool Play WBSC Phantoms VA Rush 06B Nero
5 11:00 am Nike Park 2 U13 Boys Gold , Pool Play VLSC 07 Williamsburg Wizards VAFC U13 Boys
1 11:00 am Nike Park 5 U14/U15 Boys , Pool Play Beach FC Matrix ODSC Crusaders
6 11:30 am Nike Park 3 U9/U10 Girls , Pool Play SSC Sparks CUSC 2010G Black
2 11:30 am Nike Park 6 U9/U10 Boys , Pool Play SSC Hotspurs Churchland Hotshotz
4 12:00 pm Nike Park 4 U11 Boys , Pool Play CUSC 2009B Black SESC Strikers
3 12:00 pm Nike Park 7 U11 Boys , Pool Play VAFC 09 Boys SSC Arsenal
6 12:30 pm Nike Park 1 U13 Boys Silver , Pool Play VLSC 07 Peninsula Wizards SSC Flames
9 12:30 pm Nike Park 10 U13/U14 Girls , Pool Play CSL Phoenix WBSC Blast
4 12:30 pm Nike Park 2 U13/U14 Girls , Pool Play Rush 07G Nero OBX Storm Riptides
1 12:30 pm Nike Park 5 U13/U14 Girls , Pool Play ODSC Fusion CUSC 06 Fury
5 12:40 pm Nike Park 3 U10 Boys , Pool Play Beach FC U-10 Strikers SMASH
5 12:40 pm Nike Park 6 U9/U10 Boys , Pool Play VIP United Futures (U9) CUSC 2011B Black
2 1:20 pm Nike Park 4 U11/U12 Girls , Pool Play CUSC 08 Girls Black CSL Sparks (U12)
5 1:20 pm Nike Park 7 U11/U12 Girls , Pool Play VLSC 08 Phoenix CSL Sparks (U11)
2 1:50 pm Nike Park 3 U9/U10 Girls , Pool Play SSC Sparks VLSC 10 Williamsburg Phoenix
4 1:50 pm Nike Park 6 U10 Boys , Pool Play CUSC Boys 2010 Black VIP Tsunamis
7 2:00 pm Nike Park 1 U14/U15 Boys , Pool Play SSC Fire Beach FC Matrix
1 2:00 pm Nike Park 2 U13 Boys Silver , Pool Play CSC 2007 Prodigy Churchland Avengers
3 2:40 pm Nike Park 4 U12 Boys , Pool Play CUSC 08 Black VSLC 08 Penninsula Wizards
6 2:40 pm Nike Park 7 U12 Boys , Pool Play VLSC 08 Williamsburg Wizards SSC Flames
1 3:00 pm Nike Park 3 U9/U10 Boys , Pool Play CUSC 2011B Black Churchland Hotshotz
6 3:00 pm Nike Park 6 U9/U10 Boys , Pool Play VIP United Futures (U9) SSC Hotspurs
8 3:30 pm Nike Park 10 U13/U14 Girls , Pool Play CSL Phoenix Rush 07G Nero
5 3:30 pm Nike Park 2 U13/U14 Girls , Pool Play WBSC Blast OBX Storm Riptides
2 3:30 pm Nike Park 5 U13/U14 Girls , Pool Play SSC Firestars CUSC 06 Fury
3 4:00 pm Nike Park 4 U11/U12 Girls , Pool Play VLSC 08 Phoenix CSL Sparks (U12)
4 4:00 pm Nike Park 7 U11/U12 Girls , Pool Play CUSC 08 Girls Black CSL Sparks (U11)
4 4:10 pm Nike Park 3 U9/U10 Girls , Pool Play CUSC 2010G Black VLSC 10 Williamsburg Phoenix

Sunday, February 23

G Time Location Flight & Stage Away Team Home Team
6 8:00 am Nike Park 1 U14/U15 Boys , Pool Play WBSC Phantoms Beach FC Matrix
6 8:00 am Nike Park 3 U10 Boys , Pool Play Tidewater Sharks United SMASH
1 8:00 am Nike Park 4 U12 Boys , Playoffs Pool B #2 (Pool Play) Pool A #1 (Pool Play)
3 8:00 am Nike Park 6 U9/U10 Boys , Pool Play VIP United Futures (U9) Churchland Hotshotz
2 8:00 am Nike Park 7 U12 Boys , Playoffs Pool A #2 (Pool Play) Pool B #1 (Pool Play)
3 9:10 am Nike Park 3 U9/U10 Girls , Pool Play SSC Sparks CUSC 2010G Black
4 9:10 am Nike Park 6 U9/U10 Boys , Pool Play SSC Hotspurs CUSC 2011B Black
6 9:20 am Nike Park 4 U11/U12 Girls , Pool Play VLSC 08 Phoenix CUSC 08 Girls Black
1 9:20 am Nike Park 7 U11/U12 Girls , Pool Play CSL Sparks (U11) CSL Sparks (U12)
7 9:30 am Nike Park 1 U13/U14 Girls , Pool Play WBSC Blast Rush 07G Nero
6 9:30 am Nike Park 10 U13 Boys Gold , Pool Play VLSC 07 Williamsburg Wizards SSC Heat
1 9:30 am Nike Park 2 U13 Boys Gold , Pool Play VAFC U13 Boys CUSC 2006 Boys Black (U14)
6 9:30 am Nike Park 5 U13/U14 Girls , Pool Play CSL Phoenix OBX Storm Riptides
1 10:20 am Nike Park 3 U10 Boys , Pool Play SMASH VIP Tsunamis
9 10:20 am Nike Park 6 U10 Boys , Pool Play CUSC Boys 2010 Black Beach FC U-10 Strikers
3 10:40 am Nike Park 4 U12 Boys , Playoffs Winner of game 2 Winner of game 1
1 10:40 am Nike Park 7 U12 Boys , Playoffs Pool B #3 (Pool Play) Pool A #3 (Pool Play)
3 11:00 am Nike Park 1 U14/U15 Boys , Pool Play WBSC Phantoms ODSC Crusaders
9 11:00 am Nike Park 10 U14/U15 Boys , Pool Play SSC Fire VA Rush 06B Nero
4 11:00 am Nike Park 2 U13 Boys Silver , Pool Play SSC Flames CSC 2007 Prodigy
3 11:00 am Nike Park 5 U13 Boys Silver , Pool Play VLSC 07 Peninsula Wizards Churchland Avengers
1 11:30 am Nike Park 3 U9/U10 Girls , Pool Play CUSC 2010G Black VLSC 10 Williamsburg Phoenix
1 11:30 am Nike Park 6 U9/U10 Boys , Pool Play Pool A #2 Pool A #1
2 12:00 pm Nike Park 4 U11 Boys , Pool Play CUSC 2009B Black SSC Arsenal
5 12:00 pm Nike Park 7 U11 Boys , Pool Play VAFC 09 Boys SESC Strikers
1 12:30 pm Nike Park 1 U13/U14 Girls , Playoffs Pool B #2 (Pool Play) Pool A #1 (Pool Play)
1 12:30 pm Nike Park 10 U13/U14 Girls , Playoffs Pool B #3 (Pool Play) Pool A #3 (Pool Play)
2 12:30 pm Nike Park 2 U13/U14 Girls , Playoffs Pool A #2 (Pool Play) Pool B #1 (Pool Play)
1 12:30 pm Nike Park 5 U13 Boys Gold , Playoffs Pool A #2 Pool A #1
2 12:40 pm Nike Park 3 U10 Boys , Pool Play Beach FC U-10 Strikers VIP Tsunamis
10 12:40 pm Nike Park 6 U10 Boys , Pool Play CUSC Boys 2010 Black Tidewater Sharks United
1 1:20 pm Nike Park 7 U11/U12 Girls , Playoffs Pool A #2 Pool A #1
5 1:50 pm Nike Park 3 U9/U10 Girls , Pool Play SSC Sparks VLSC 10 Williamsburg Phoenix
4 2:00 pm Nike Park 10 U14/U15 Boys , Pool Play SSC Fire ODSC Crusaders
5 2:00 pm Nike Park 2 U14/U15 Boys , Pool Play VA Rush 06B Nero Beach FC Matrix
1 2:00 pm Nike Park 5 U13 Boys Silver , Playoffs Pool A #2 Pool A #1
1 2:40 pm Nike Park 4 U11 Boys , Playoffs Pool A #2 Pool A #1
3 3:30 pm Nike Park 5 U13/U14 Girls , Playoffs Winner of game 2 Winner of game 1