Red Solo Hockey Cup 2019

Oct 4 2019 – Oct 6 2019 · CDT

Unscheduled

G Time Location Flight & Stage Away Team Home Team
12 612 Brew Division , Pool Play Murderapolis Mean MN Mean 1
4 612 Brew Division , Pool Play MN Mean 3 Hilltop Camper & RV
8 612 Brew Division , Pool Play MN Mean 3 Iowegians
7 612 Brew Division , Pool Play MN Mean 2 Iowegians
10 612 Brew Division , Pool Play MN Mean 2 MN Mean 1
5 612 Brew Division , Pool Play Murderapolis Mean Hilltop Camper & RV
5 Dangerous Man Division , Pool Play Team America Grey Ducks
3 Dangerous Man Division , Pool Play Ice Jacks Grey Ducks
7 Dangerous Man Division , Pool Play Ice Jacks Hatrick Swayze
12 Dangerous Man Division , Pool Play Team America Kreme de la Kremlin
11 Dangerous Man Division , Pool Play Hat Trick Hockey Kreme de la Kremlin
8 Dangerous Man Division , Pool Play Hat Trick Hockey Hatrick Swayze

Friday, October 4

G Time Location Flight & Stage Away Team Home Team
1 5:10 pm Super Rink 2 Surly Division , Pool Play The Loonatics 6 Team Poland 2
2 5:10 pm Super Rink 5 Dangerous Man Division , Pool Play Kreme de la Kremlin 2 Grey Ducks 4
1 5:30 pm Super Rink 1 Rider Cupido- Summit Division , Pool Play Mullet Mayhem 4 Harry Knuckles 4
1 6:10 pm Super Rink 3 Indeed Division , Pool Play Badenvos 6 Drink 182 0
6 6:20 pm Super Rink 2 Surly Division , Pool Play Moosemen 4 Dave's Disappointment 6
13 6:20 pm Super Rink 5 Dangerous Man Division , Pool Play Hat Trick Hockey 0 Ice Jacks 7
6 6:40 pm Super Rink 1 Rider Cupido- Summit Division , Pool Play Geri Hatticks 4 Scorpions 6
8 7:20 pm Super Rink 3 Indeed Division , Pool Play Northern Enforcers 2 Duluth Reign 3
1 7:30 pm Super Rink 2 Bauhaus Division , Pool Play Pucking Awesome 1 Mother Puckers 4
9 7:30 pm Super Rink 5 Dangerous Man Division , Pool Play Team America 6 Hatrick Swayze 3
2 7:50 pm Super Rink 1 612 Brew Division , Pool Play MN Mean 1 2 Hilltop Camper & RV 6
1 8:30 pm Super Rink 3 Bent Paddle Division , Pool Play Lakers 1 Flyers 2
6 8:40 pm Super Rink 2 Bauhaus Division , Pool Play Trainwreck 0 Tailgators 0
1 8:40 pm Super Rink 5 Lakes & Legends Division , Pool Play Moose Tracks 3 MAC Club # 1 1
13 9:00 pm Super Rink 1 612 Brew Division , Pool Play MN Mean 2 2 MN Mean 3 6
4 9:40 pm Super Rink 3 Indeed Division , Pool Play Badenvos 4 The Mighty Drunks 1
6 9:50 pm Super Rink 2 Bent Paddle Division , Pool Play Stick Magnets 0 Healthy Scratches 6
6 9:50 pm Super Rink 5 Lakes & Legends Division , Pool Play Whisky Tango Foxtrot 1 Raptors 2
5 10:00 pm Super Rink 4 Indeed Division , Pool Play Duluth Reign 1 Drink 182 0
9 10:10 pm Super Rink 1 612 Brew Division , Pool Play Murderapolis Mean 1 Iowegians 4

Saturday, October 5

G Time Location Flight & Stage Away Team Home Team
4 9:15 am Super Rink 2 Dangerous Man Division , Pool Play Hat Trick Hockey 1 Grey Ducks 8
10 9:40 am Super Rink 4 Indeed Division , Pool Play The Mighty Drunks 9 Northern Enforcers 3
3 9:45 am Super Rink 1 612 Brew Division , Pool Play MN Mean 2 2 Hilltop Camper & RV 9
14 10:30 am Super Rink 2 Dangerous Man Division , Pool Play Team America 2 Ice Jacks 5
2 10:50 am Super Rink 4 Indeed Division , Pool Play Duluth Reign 0 Badenvos 3
15 11:00 am Super Rink 1 612 Brew Division , Pool Play Murderapolis Mean 1 MN Mean 3 4
6 11:40 am Super Rink 2 Dangerous Man Division , Pool Play Kreme de la Kremlin 2 Hatrick Swayze 5
4 12:00 pm Super Rink 4 Bauhaus Division , Pool Play Tailgators 2 Pucking Awesome 1
6 12:10 pm Super Rink 1 612 Brew Division , Pool Play MN Mean 1 0 Iowegians 7
4 12:50 pm Super Rink 2 Rider Cupido- Summit Division , Pool Play Scorpions 6 Mullet Mayhem 1
3 1:10 pm Super Rink 4 Bauhaus Division , Pool Play Mother Puckers 6 Trainwreck 1
4 1:20 pm Super Rink 1 Surly Division , Pool Play Dave's Disappointment 1 The Loonatics 3
3 2:00 pm Super Rink 2 Rider Cupido- Summit Division , Pool Play Harry Knuckles 9 Geri Hatticks 2
4 2:20 pm Super Rink 4 Bent Paddle Division , Pool Play Healthy Scratches 3 Lakers 0
3 2:30 pm Super Rink 1 Surly Division , Pool Play Team Poland 2 Moosemen 3
6 2:30 pm Super Rink 3 Indeed Division , Pool Play Northern Enforcers 1 Drink 182 1
4 3:10 pm Super Rink 2 Lakes & Legends Division , Pool Play Raptors 2 Moose Tracks 3
3 3:30 pm Super Rink 4 Bent Paddle Division , Pool Play Flyers 4 Stick Magnets 0
3 3:40 pm Super Rink 1 Lakes & Legends Division , Pool Play Whisky Tango Foxtrot 3 MAC Club # 1 2
9 3:40 pm Super Rink 3 Indeed Division , Pool Play Duluth Reign 2 The Mighty Drunks 5
5 4:20 pm Super Rink 2 Bauhaus Division , Pool Play Pucking Awesome 1 Trainwreck 3
14 4:40 pm Super Rink 4 612 Brew Division , Pool Play MN Mean 2 2 Murderapolis Mean 6
1 4:50 pm Super Rink 1 612 Brew Division , Pool Play Hilltop Camper & RV 1 Iowegians 3
15 4:50 pm Super Rink 3 Dangerous Man Division , Pool Play Hat Trick Hockey 3 Team America 5
5 5:30 pm Super Rink 2 Rider Cupido- Summit Division , Pool Play Mullet Mayhem 8 Geri Hatticks 5
11 5:50 pm Super Rink 4 612 Brew Division , Pool Play MN Mean 1 4 MN Mean 3 4
2 6:00 pm Super Rink 1 Rider Cupido- Summit Division , Pool Play Scorpions 3 Harry Knuckles 4
1 6:00 pm Super Rink 3 Dangerous Man Division , Pool Play Hatrick Swayze 5 Grey Ducks 0
5 6:40 pm Super Rink 2 Bent Paddle Division , Pool Play Lakers 1 Stick Magnets 3
2 7:00 pm Super Rink 4 Bauhaus Division , Pool Play Tailgators 4 Mother Puckers 2
5 7:10 pm Super Rink 1 Surly Division , Pool Play The Loonatics 5 Moosemen 2
10 7:10 pm Super Rink 3 Dangerous Man Division , Pool Play Kreme de la Kremlin 2 Ice Jacks 1
5 7:50 pm Super Rink 2 Lakes & Legends Division , Pool Play Moose Tracks 2 Whisky Tango Foxtrot 3
2 8:10 pm Super Rink 4 Bent Paddle Division , Pool Play Healthy Scratches 2 Flyers 0
2 8:20 pm Super Rink 1 Surly Division , Pool Play Dave's Disappointment 3 Team Poland 2
2 8:20 pm Super Rink 3 Lakes & Legends Division , Pool Play Raptors 3 MAC Club # 1 0

Sunday, October 6

G Time Location Flight & Stage Away Team Home Team
3 8:00 am Super Rink 2 Indeed Division , Pool Play Northern Enforcers 1 Badenvos 3
1 8:00 am Super Rink 4 Dangerous Man Division , Consolation Hat Trick Hockey 0 Kreme de la Kremlin 3
1 8:10 am Super Rink 5 Dangerous Man Division , 3rd Place Team America 5 Grey Ducks 4
1 9:00 am Super Rink 3 Bauhaus Division , Championship Mother Puckers 5 Tailgators 0
7 9:10 am Super Rink 2 Indeed Division , Pool Play The Mighty Drunks 6 Drink 182 3
1 9:10 am Super Rink 4 Dangerous Man Division , Championship Hatrick Swayze 3 Ice Jacks 2
1 10:10 am Super Rink 3 Bauhaus Division , 3rd Place Pucking Awesome 2 Trainwreck 1
1 10:20 am Super Rink 2 Bent Paddle Division , Championship Flyers 0 Healthy Scratches 3
1 10:20 am Super Rink 4 Surly Division , Championship Dave's Disappointment 4 The Loonatics 1
1 11:20 am Super Rink 3 612 Brew Division , Championship MN Mean 3 1 Iowegians 8
1 11:30 am Super Rink 2 Lakes & Legends Division , Championship Moose Tracks 3 Raptors 5
1 11:30 am Super Rink 4 Surly Division , 3rd Place Team Poland 4 Moosemen 10
1 12:30 pm Super Rink 3 612 Brew Division , Consolation MN Mean 2 2 MN Mean 1 5
1 12:40 pm Super Rink 2 Lakes & Legends Division , 3rd Place MAC Club # 1 0 Whisky Tango Foxtrot 3
1 12:40 pm Super Rink 4 Rider Cupido- Summit Division , Championship Scorpions 2 Harry Knuckles 9
1 12:45 pm Super Rink 1 Indeed Division , Championship The Mighty Drunks 7 Badenvos 5
1 1:50 pm Super Rink 2 612 Brew Division , 3rd Place Murderapolis Mean 1 Hilltop Camper & RV 2
1 1:50 pm Super Rink 4 Rider Cupido- Summit Division , 3rd Place Geri Hatticks 3 Mullet Mayhem 0
1 2:00 pm Super Rink 1 Bent Paddle Division , 3rd Place Lakers 3 Stick Magnets 1