All American Girls 2019

Nov 15 2019 – Nov 17 2019 · CST

Friday, November 15

G Time Location Flight & Stage Away Team Home Team
1 8:00 am Super Rink 1 U12 Girls A , Pool Play Bismarck 12UA 4 ChamplinParkCoonRapids12A 2
1 8:00 am Super Rink 4 U10 Girls A , Pool Play Eden Prairie 10A 2 ChamplinParkCoonRapids10A 3
4 8:00 am Super Rink 5 U12 Girls A , Pool Play Firehawks 6 Forest Lake 12A 2
7 8:00 am Super Rink 8 U12 Girls A , Pool Play NWC Riverhawks U12A 1 Stillwater U12A 1
7 8:30 am Super Rink 2 U10 Girls A , Pool Play Stillwater U10A 3 Forest Lake 10A 1
10 8:30 am Super Rink 3 U12 Girls A , Pool Play AnokaRogers 12A 7 White Bear Lake Bears 0
6 8:30 am Super Rink 6 U10 Girls A , Pool Play Minneapolis 10UA 2 Rochester 10UA 2
1 8:30 am Super Rink 7 U12 Girls B , Pool Play OronoWestonkaU12B1 Black 3 Andover 12B 0
1 9:10 am Super Rink 4 U10 Girls B , Pool Play Duluth Icebreakers Red 2 Andover Huskies 10B Black 1
4 9:25 am Super Rink 1 U12 Girls B , Pool Play Wayzata White B2 1 ChamplinParkCoonRapids12B 12
7 9:25 am Super Rink 5 U12 Girls B , Pool Play Duluth Ice Breakers 12B 1 Elk River 12B 6
4 9:25 am Super Rink 8 U10 Girls B , Pool Play IGHEagan 0 Blaine Spring Lake Park 15
7 9:40 am Super Rink 2 U10 Girls B , Pool Play Woodbury Royals 10UB1 11 ChamplinParkCoonRapids10B 1
10 9:40 am Super Rink 6 U10 Girls B , Pool Play OronoWestonka U10B Navy 0 Duluth Ice Breakers Black 1
10 9:55 am Super Rink 3 U12 Girls B , Pool Play Stillwater U12B Red 1 OMGHA U12B White 6
1 9:55 am Super Rink 7 U15 Girls A-Red , Pool Play Forest Lake A 1 Anoka Rogers 15A 4
1 10:20 am Super Rink 4 U15 Girls A-Blue , Pool Play Forest Lake B 0 Andover 15A 8
1 10:50 am Super Rink 1 U15 Girls A-White , Pool Play Elk River 15B 0 Blaine 4
5 10:50 am Super Rink 2 U15 Girls A-Blue , Pool Play Wayzata 15A 6 Duluth Ice Breakers 15B 0
5 10:50 am Super Rink 5 U15 Girls A-White , Pool Play Eden Prairie 15A 1 Osseo Maple Grove U15A 4
12 10:50 am Super Rink 6 U10 Girls A , Pool Play NWC Riverhawks U10A 4 Inver Grove HeightsEagan 0
5 10:50 am Super Rink 8 U15 Girls A-Red , Pool Play Stillwater U15A 2 Duluth Ice Breakers 15A 2
9 11:20 am Super Rink 3 U15 Girls A-Blue , Pool Play Winnipeg NE Predators 4 Fox River Freeze 2
9 11:35 am Super Rink 7 U15 Girls A-Red , Pool Play Bismarck 15UA 1 Wilmette Braves 15A 1
3 12:00 pm Super Rink 4 U12 Girls A , Pool Play Bloomington 12A 3 Bismarck 12UA 2
4 12:00 pm Super Rink 6 U10 Girls A , Pool Play Rochester 10UA 4 Eden Prairie 10A 2
9 12:30 pm Super Rink 1 U15 Girls A-White , Pool Play Thunder Bay Queens 1 NWC Riverhawks U15A 0
3 12:30 pm Super Rink 2 U10 Girls B , Pool Play Wayzata 10B 1 Duluth Icebreakers Red 11
3 12:30 pm Super Rink 5 U12 Girls B , Pool Play Wilmette Braves 12B 1 OronoWestonkaU12B1 Black 0
6 12:45 pm Super Rink 8 U12 Girls A , Pool Play AA Predators 1 Firehawks 6
9 1:00 pm Super Rink 3 U12 Girls A , Pool Play Mavericks 1 NWC Riverhawks U12A 7
6 1:10 pm Super Rink 6 U12 Girls B , Pool Play Bismarck 12UB 5 Wayzata White B2 3
6 1:15 pm Super Rink 7 U10 Girls B , Pool Play SPR 17 IGHEagan 0
12 1:25 pm Super Rink 4 U12 Girls A , Pool Play Duluth Ice Breakers 12A 0 AnokaRogers 12A 5
9 1:40 pm Super Rink 2 U10 Girls B , Pool Play Wilmette Braves 10B 5 Woodbury Royals 10UB1 0
9 1:55 pm Super Rink 5 U12 Girls B , Pool Play Woodbury Royals 12UB 7 Duluth Ice Breakers 12B 0
12 2:10 pm Super Rink 1 U12 Girls B , Pool Play Forest Lake Rangers 12B 2 Stillwater U12B Red 3
12 2:50 pm Super Rink 2 U10 Girls B , Pool Play Stillwater U10B Black 0 OronoWestonka U10B Navy 5
10 2:50 pm Super Rink 4 U10 Girls A , Pool Play Inver Grove HeightsEagan 0 Stillwater U10A 6
2 5:20 pm Super Rink 2 U15 Girls A-Red , Pool Play Anoka Rogers 15A 2 Stillwater U15A 1
2 5:20 pm Super Rink 6 U15 Girls A-White , Pool Play Blaine 4 Eden Prairie 15A 0
2 5:40 pm Super Rink 1 U15 Girls A-Blue , Pool Play Andover 15A 2 Wayzata 15A 2
6 5:40 pm Super Rink 4 U15 Girls A-White , Pool Play Osseo Maple Grove U15A 0 Thunder Bay Queens 3
6 6:15 pm Super Rink 3 U15 Girls A-Red , Pool Play Duluth Ice Breakers 15A 7 Bismarck 15UA 2
7 7:00 pm Super Rink 2 U15 Girls A-Red , Pool Play Wilmette Braves 15A 0 Forest Lake A 3
7 7:00 pm Super Rink 6 U15 Girls A-White , Pool Play NWC Riverhawks U15A 9 Elk River 15B 0
6 7:20 pm Super Rink 1 U15 Girls A-Blue , Pool Play Duluth Ice Breakers 15B 0 Winnipeg NE Predators 10
7 7:20 pm Super Rink 4 U15 Girls A-Blue , Pool Play Fox River Freeze 8 Forest Lake B 0

Saturday, November 16

G Time Location Flight & Stage Away Team Home Team
3 7:00 am Super Rink 1 U10 Girls A , Pool Play ChamplinParkCoonRapids10A 4 Minneapolis 10UA 1
2 7:00 am Super Rink 4 U12 Girls A , Pool Play ChamplinParkCoonRapids12A 8 Bloomington 12A 3
2 7:00 am Super Rink 6 U12 Girls B , Pool Play Andover 12B 2 Wilmette Braves 12B 1
5 7:30 am Super Rink 2 U12 Girls A , Pool Play Forest Lake 12A 1 AA Predators 2
9 7:30 am Super Rink 3 U10 Girls A , Pool Play Forest Lake 10A 1 NWC Riverhawks U10A 4
2 8:10 am Super Rink 1 U10 Girls B , Pool Play Wayzata 10B 0 Andover Huskies 10B Black 6
8 8:25 am Super Rink 4 U12 Girls A , Pool Play Stillwater U12A 5 Mavericks 0
5 8:25 am Super Rink 6 U12 Girls B , Pool Play ChamplinParkCoonRapids12B 4 Bismarck 12UB 0
5 8:40 am Super Rink 3 U10 Girls B , Pool Play Blaine Spring Lake Park 1 SPR 1
8 8:55 am Super Rink 2 U10 Girls B , Pool Play ChamplinParkCoonRapids10B 0 Wilmette Braves 10B 13
11 9:20 am Super Rink 1 U12 Girls A , Pool Play White Bear Lake Bears 1 Duluth Ice Breakers 12A 1
3 9:50 am Super Rink 3 U15 Girls A-Red , Pool Play Bismarck 15UA 0 Anoka Rogers 15A 6
11 9:50 am Super Rink 4 U10 Girls B , Pool Play Stillwater U10B Black 1 Duluth Ice Breakers Black 3
3 9:50 am Super Rink 6 U15 Girls A-White , Pool Play Thunder Bay Queens 7 Blaine 2
8 10:05 am Super Rink 2 U12 Girls B , Pool Play Elk River 12B 1 Woodbury Royals 12UB 9
11 10:45 am Super Rink 1 U12 Girls B , Pool Play OMGHA U12B White 8 Forest Lake Rangers 12B 0
4 11:00 am Super Rink 4 U15 Girls A-White , Pool Play Elk River 15B 1 Osseo Maple Grove U15A 4
5 11:30 am Super Rink 2 U10 Girls A , Pool Play Minneapolis 10UA 1 Eden Prairie 10A 4
4 11:30 am Super Rink 3 U15 Girls A-Red , Pool Play Forest Lake A 5 Duluth Ice Breakers 15A 3
8 11:30 am Super Rink 6 U15 Girls A-Red , Pool Play Stillwater U15A 3 Wilmette Braves 15A 0
11 12:10 pm Super Rink 1 U10 Girls A , Pool Play NWC Riverhawks U10A 0 Stillwater U10A 4
3 12:40 pm Super Rink 2 U15 Girls A-Blue , Pool Play Winnipeg NE Predators 8 Andover 15A 1
4 12:40 pm Super Rink 4 U15 Girls A-Blue , Pool Play Forest Lake B 1 Duluth Ice Breakers 15B 2
8 1:10 pm Super Rink 3 U15 Girls A-White , Pool Play Eden Prairie 15A 1 NWC Riverhawks U15A 6
8 1:10 pm Super Rink 6 U15 Girls A-Blue , Pool Play Wayzata 15A 3 Fox River Freeze 2
2 1:20 pm Super Rink 1 U10 Girls A , Pool Play Rochester 10UA 2 ChamplinParkCoonRapids10A 6
1 2:20 pm Super Rink 2 U12 Girls A , Championship Bracket Firehawks 3 Bismarck 12UA 0
2 2:20 pm Super Rink 4 U12 Girls A , Championship Bracket AnokaRogers 12A 4 Stillwater U12A 0
8 2:30 pm Super Rink 1 U10 Girls A , Pool Play Inver Grove HeightsEagan 0 Forest Lake 10A 1
1 2:50 pm Super Rink 3 U12 Girls A , 5th Place Bracket AA Predators 4 ChamplinParkCoonRapids12A 5
1 2:50 pm Super Rink 6 U12 Girls B , Championship Bracket ChamplinParkCoonRapids12B 3 OronoWestonkaU12B1 Black 1
2 3:40 pm Super Rink 1 U12 Girls B , Championship Bracket OMGHA U12B White 6 Woodbury Royals 12UB 2
1 3:45 pm Super Rink 2 U10 Girls B , Championship Bracket SPR 1 Duluth Icebreakers Red 6
2 3:45 pm Super Rink 4 U12 Girls A , 5th Place Bracket Duluth Ice Breakers 12A 1 NWC Riverhawks U12A 3
1 4:15 pm Super Rink 3 U12 Girls A , 7th Place Bracket Forest Lake 12A 1 Bloomington 12A 2
1 4:15 pm Super Rink 6 U12 Girls B , 5th Place Bracket Bismarck 12UB 0 Wilmette Braves 12B 4
2 4:55 pm Super Rink 2 U10 Girls B , Championship Bracket Duluth Ice Breakers Black 0 Wilmette Braves 10B 5
2 5:05 pm Super Rink 1 U12 Girls A , 7th Place Bracket White Bear Lake Bears 5 Mavericks 3
2 5:10 pm Super Rink 4 U12 Girls B , 5th Place Bracket Stillwater U12B Red 5 Elk River 12B 1
1 5:40 pm Super Rink 3 U10 Girls B , 5th Place Bracket Blaine Spring Lake Park 1 Andover Huskies 10B Black 3
1 5:40 pm Super Rink 6 U12 Girls B , 7th Place Bracket Wayzata White B2 0 Andover 12B 7
2 6:05 pm Super Rink 2 U10 Girls B , 5th Place Bracket OronoWestonka U10B Navy 2 Woodbury Royals 10UB1 6
1 6:30 pm Super Rink 1 U15 Girls A-Red , Playoffs Duluth Ice Breakers 15A 1 Anoka Rogers 15A 3
1 6:35 pm Super Rink 4 U15 Girls A-White , Playoffs Osseo Maple Grove U15A 0 NWC Riverhawks U15A 2
1 6:50 pm Super Rink 3 U10 Girls B , 7th Place Bracket IGHEagan 1 Wayzata 10B 8
2 7:05 pm Super Rink 6 U12 Girls B , 7th Place Bracket Forest Lake Rangers 12B 6 Duluth Ice Breakers 12B 0
1 7:15 pm Super Rink 2 U15 Girls A-Blue , Playoffs Fox River Freeze 2 Andover 15A 0
2 8:00 pm Super Rink 3 U10 Girls B , 7th Place Bracket Stillwater U10B Black 5 ChamplinParkCoonRapids10B 2
2 8:10 pm Super Rink 1 U15 Girls A-Red , Playoffs Stillwater U15A 4 Forest Lake A 1
2 8:15 pm Super Rink 4 U15 Girls A-Blue , Playoffs Winnipeg NE Predators 6 Wayzata 15A 0
2 8:30 pm Super Rink 6 U15 Girls A-White , Playoffs Eden Prairie 15A 1 Thunder Bay Queens 5

Sunday, November 17

G Time Location Flight & Stage Away Team Home Team
4 7:00 am Super Rink 1 U10 Girls A , Championship Inver Grove HeightsEagan 0 Minneapolis 10UA 4
4 7:00 am Super Rink 4 U12 Girls A , 7th Place Bracket Mavericks 3 Forest Lake 12A 9
3 7:00 am Super Rink 6 U12 Girls A , 7th Place Bracket White Bear Lake Bears 5 Bloomington 12A 4
3 7:30 am Super Rink 2 U10 Girls A , Championship Forest Lake 10A 2 Eden Prairie 10A 3
4 7:30 am Super Rink 3 U10 Girls B , 7th Place Bracket ChamplinParkCoonRapids10B 7 IGHEagan 0
3 7:30 am Super Rink 5 U10 Girls B , 7th Place Bracket Stillwater U10B Black 9 Wayzata 10B 1
2 8:10 am Super Rink 1 U10 Girls A , Championship NWC Riverhawks U10A 4 Rochester 10UA 1
4 8:25 am Super Rink 4 U12 Girls B , 7th Place Bracket Duluth Ice Breakers 12B 1 Wayzata White B2 0
3 8:25 am Super Rink 6 U12 Girls B , 7th Place Bracket Forest Lake Rangers 12B 2 Andover 12B 4
1 8:40 am Super Rink 2 U10 Girls A , Championship Stillwater U10A 2 ChamplinParkCoonRapids10A 2
3 8:40 am Super Rink 3 U10 Girls B , 5th Place Bracket Woodbury Royals 10UB1 6 Andover Huskies 10B Black 0
4 8:40 am Super Rink 5 U10 Girls B , 5th Place Bracket OronoWestonka U10B Navy 3 Blaine Spring Lake Park 0
1 9:20 am Super Rink 1 U15 Girls A-Red , Consolation Bismarck 15UA 0 Wilmette Braves 15A 2
1 9:50 am Super Rink 2 U15 Girls A-White , Consolation Elk River 15B Blaine
4 9:50 am Super Rink 3 U10 Girls B , Championship Bracket Duluth Ice Breakers Black 3 SPR 1
3 9:50 am Super Rink 5 U10 Girls B , Championship Bracket Wilmette Braves 10B 8 Duluth Icebreakers Red 3
3 9:50 am Super Rink 6 U12 Girls A , Championship Bracket AnokaRogers 12A 1 Firehawks 0
1 10:05 am Super Rink 4 U15 Girls A-Blue , Consolation Forest Lake B 2 Duluth Ice Breakers 15B 1
3 11:00 am Super Rink 1 U15 Girls A-Red , Playoffs Stillwater U15A 1 Anoka Rogers 15A 0
4 11:00 am Super Rink 3 U12 Girls B , Championship Bracket Woodbury Royals 12UB 2 OronoWestonkaU12B1 Black 1
3 11:00 am Super Rink 5 U12 Girls B , Championship Bracket OMGHA U12B White ChamplinParkCoonRapids12B
3 11:30 am Super Rink 2 U15 Girls A-White , Playoffs Thunder Bay Queens 3 NWC Riverhawks U15A 0
3 11:45 am Super Rink 4 U15 Girls A-Blue , Playoffs Winnipeg NE Predators 2 Fox River Freeze 0
4 12:25 pm Super Rink 3 U12 Girls B , 5th Place Bracket Elk River 12B 3 Bismarck 12UB 0
3 12:25 pm Super Rink 5 U12 Girls B , 5th Place Bracket Stillwater U12B Red 3 Wilmette Braves 12B 4
4 12:40 pm Super Rink 1 U15 Girls A-Red , Playoffs Forest Lake A 1 Duluth Ice Breakers 15A 2
4 1:10 pm Super Rink 2 U15 Girls A-White , Playoffs Eden Prairie 15A 0 Osseo Maple Grove U15A 2
4 1:25 pm Super Rink 4 U15 Girls A-Blue , Playoffs Wayzata 15A 1 Andover 15A 0
3 1:50 pm Super Rink 3 U12 Girls A , 5th Place Bracket NWC Riverhawks U12A 4 ChamplinParkCoonRapids12A 1
4 1:50 pm Super Rink 5 U12 Girls A , 5th Place Bracket Duluth Ice Breakers 12A 0 AA Predators 1
4 2:20 pm Super Rink 1 U12 Girls A , Championship Bracket Stillwater U12A 5 Bismarck 12UA 2